مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2906 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 02 خرداد 1392 -ساعت : 06:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آماده برخورد با حاشيه‌های انتخابات هستيم

مازند شورا: رئيس پليس کشور از برخورد با حاشيه‌هاي انتخاباتي خبر داد و گفت: اگر بابت خون‌هاي ريخته شده در فتنه 88 مي‌خواستيم با فتنه گران برخورد کنيم، آنها بايد تاوان بيشتري مي‌پرداختند.

رئيس پليس کشور از برخورد با حاشيه‌هاي انتخاباتي خبر داد و گفت: اگر بابت خون‌هاي ريخته شده در فتنه 88 مي‌خواستيم با فتنه گران برخورد کنيم، آنها بايد تاوان بيشتري مي‌پرداختند.

به گزارش مازند شورا به نقل از مهر، سردار اسماعيل احمدي مقدم روز چهارشنبه در استان مرکزي اظهار داشت: حکومت اسلامي ما همان حکومت دوران امام علي (ع) است ولي با اين تفاوت که در آن زمان مردم قدر امام علي(ع) را ندانستند ولي در اين زمان همان گونه که امام راحل (ع) در وصيت نامه شريف خود بدان اشاره کردند و خدا را شاهد مي‌گيرند، مردم ما آگاه تر، بصيرتر، هوشيار تر، صبور تر، مقاوم تر، مومن تر و بهتر از مردم آن دوران هستند.

سردار احمدي مقدم در ادامه سخنان خود به موضوع انتخابات نيز پرداخت و گفت: گام‌هاي اول انتخابات برداشته شد، افرادي ثبت نام کردند و خود را در معرض آزمايش قرار دادند و همه نيز به قانون مداري و قانون محوري نيز اعتراف و تا كنون نيز به قانون تمكين كردند و اميد است در ادامه راه نيز به همين گونه رفتار كنند.

وي افزود: در اين دوره از انتخابات، كانديداهايي براي همه سلايق جامعه با سوابق اجرايي و كارنامه‌هايي در عرصه خدمت به مردم در پست‌هاي مختلف حضور دارند كه مردم نيز به خوبي آنها را شناخته و مي‌توانند كانديداي مورد نظر خود را انتخاب كنند.

سردار احمدي مقدم به عدم مداخله ناجا در جريان انتخابات تاكيد كرد و بيان داشت: نيروي انتظامي، در كنار ساير دستگاه‌هاي امنيتي نه تنها مداخله اي در جريان انتخابات نداشته و به نفع و ضرر كسي چه در انتخابات رياست جمهوري و چه در شوراها حركت نمي‌كند بلکه تمامي كاركنان نيز به منظور پرهيز از هر گونه شائبه با دستور العمل‌ها و نظارت‌ها ي محكم، از اين دخالت منع شده اند.

وي با اشاره به آمادگي نيروي انتظامي و دستگاه‌هاي متولي امنيت در برقراري انتخاباتي آرام گفت: نيروي انتظامي در تمامي لحظات چه در جريان قبل از انتخابات و تبليغات، حين انتخابات و زمان اعلام نتايج آمادگي داشته و در كنار تمامي دستگاه‌هاي امنيتي از جمله نيروهاي بسيج، وزارت كشور، وزارت اطلاعات و با پشتيباني دستگاه قضايي و ساير نيروهاي مسلح و كساني كه در اين صحنه مسئوليت دارند تمام توان خود را براي امنيت انتخابات به كار برد.

احمدي مقدم با اشاره به اينكه تا مرحله نهايي كه نتايج اعلام خواهد شد نيروي انتظامي با آمادگي كامل، اين امنيت را تامين خواهد كرد، بيان داشت: نيروي انتظامي با همكاري مردم مراقب است كه هيچ حاشيه اي در انتخابات بوجود نيايد تا در كمال آرامش و امنيت شاهد تكرار حماسه و ثبت پيروزي و موفقيت ديگري باشيم.

وي تاكيد كرد: اين حماسه قطعا مشت محكمي بر دهان دشمنان كشور است، چرا كه فتنه گران، حماسه بزرگ سال 88 را که به يك حادثه تلخ تبديل كردند، توسط دست‌ها ي خارجي هدايت مي‌شدند.

احمدي مقدم گفت: امروز هدايت كنندگان فتنه‌هاي داخلي و عناصر ميدان به عنوان يك شبكه براي دستگاه‌هاي امنيتي واضح و آشكار هستند و چمهوري اسلامي با نظر لطف و عنايت رهبري با فتنه گران برخورد كرد و به آنان اجازه داد در سايه نظام زندگي كنند.

فرمانده نيروي انتظامي تاكيد كرد: اگر مي‌خواستيم بابت خون‌هايي كه ريخته شد و هتك حرمتي كه از نظام شد، فقط قانون را ملاك قرار دهيم، برخورد‌ها بايد خيلي شديد تر مي‌شد ولي به بركت لطف و عنايت رهبري آنها در سايه اين نظام زندگي مي‌كنند.

وي ادامه داد: اميد بود فتنه گران توبه كنند و رسما گام اول توبه، پذيرش گناهان گذشته است چرا که آن حماسه بزرگ را به يك حادثه تلخ براي سوء استفاده و فشار بر مردم تبديل کردند ولي خوشبختانه كشور از آن شرايط سخت عبور كرد و امروز شرايط كشور به هيچ وجه با آن روز قابل قياس نيست و واقعا آن فتنه تكرار نخواهد شد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،پلیس،فتنه،ک - -

نظر شما در مورد : آماده برخورد با حاشيه‌های انتخابات هستيم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها