مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2912 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 01 خرداد 1392 -ساعت : 20:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اطلاعیه شماره 5 هیات نظارت بر انتخابات شوراها

مازند شورا: هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور با صدور اطلاعیه‌ای توضیحات تکمیلی درخصوص ردصلاحیت‌ها و اعتراض به آنها در انتخابات شورای شهر را ارائه کرد.

مازند شورا: هیات مرکزی نظارت بر شورای نگهبان در اطلاعیه ای آورده است: کاندیداهای رد صلاحیت شده عضویت در شوراهای روستایی برای اعلام اعتراض خود می‌بایست به هیات عالی نظارت در استان مراجعه کنند و داوطلبان عضویت در شوراهای شهر لازم است اعتراض خود را به هیات مرکزی نظارت تسلیم کنند.

به گزارش مهر، هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور  اطلاعیه شماره 5 خود را بدین شرح اعلام کرد:

به اطلاع میرساند؛ با توجه به مصوبه هیات مرکزی نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی کشور در خصوص رسیدگی به شکایات و اعتراضات داوطلبان این دوره از انتخابات شوراها درباره نحوه بررسی صلاحیت‌ها، تبلیغات انتخاباتی و دیگر موارد مرتبط با انتخابات شوراها؛ کمیته رسیدگی به شکایات این هیات آماده دریافت گزارشات مردمی در این خصوص است.

همچنین داوطلبان عضویت در شوراهای شهر از زمان دریافت مراتب رد صلاحیت خود در شهرستان‌ها و استان‌ها دو روز مهلت دارند تا اعتراض خود را به هیات نظارت مربوطه اعلام کنند.

داوطلبان عضویت در شوراهای روستایی برای اعلام اعتراض خود می‌بایست به هیات عالی نظارت در استان مراجعه کنند و داوطلبان عضویت در شوراهای شهر لازم است اعتراض خود را به هیات مرکزی نظارت تسلیم کنند.

لازم به ذکر است که برای اعلام اعتراض داوطلبان عضویت در شوراهای شهر نیازی به حضور در هیات مرکزی نظارت بر انتخابات نیست و داوطلبان عزیز می‌توانند اعتراض‌نامه خود را به شماره 88948379- 021 نمابر کنند و با شماره تلفن 88948378- 021 با این هیات در تماس باشند.

همچنین عموم مردم شریف ایران اسلامی می‌توانند از طریق وب‌گاه این هیات به آدرس  www.eshora.parliran.ir  نظرات و شکایات خود را مطرح کنند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - شوراها - هیئت نظارت - -

مطالب مرتبط با : اطلاعیه شماره 5 هیات نظارت بر انتخابات شوراها
نظر شما در مورد : اطلاعیه شماره 5 هیات نظارت بر انتخابات شوراها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها