مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2915 -تاریخ انتشار : سه شنبه 31 اردیبهشت 1392 -ساعت : 20:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تایید صلاحیت 53 داوطلب شورای شهر نکا

مازند شورا: فرماندار نکا گفت: تمامی 53 دواطلب شورای شهر این شهرستان تایید صلاحیت شدند.

مازند شورا: علی رجبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در نکا اظهار کرد: تمامی اقدامات و برنامه‌ریزی‌های لازم برای انجام انتخابات در شهرستان نکا برای برگزاری انتخابات پرشور و شعور آماده و مهیا است.

وی افزود: انتخابات عرصه نمایش اقتدار ملی ملت ایران به تمام جهانیان است و حماسه‌ای دیگر در خرداد ماه سال جاری توسط ملت همیشه در صحنه خلق خواهد شد.

فرماندار نکا ادامه داد: در انتخابات 92 مردم عزیز ایران حماسه دیگری رقم می‌زنند تا برگ زرینی در کارنامه درخشان مردم ایران ثبت شود.

رجبی خاطرنشان کرد: جلسات هیئت‌های اجرایی شهرستان نیز به‌طور منظم در حال برگزاری است و در آن در خصوص برنامه‌ریزی هرچه بهتر تبادل نظر می‌شود.

وی افزود: در زمینه بصیرت‌افزایی و ایجاد شور انتخاباتی نیز جلسات و نشست‌های مختلفی با گروه‌های مختلف مردمی در حال برگزاری است.

فرماندار نکا گفت: تصریح کرد: از 16 خرداد تبلیغات کاندیداها به مدت هفت روز انجام می‌شود و روز 23 خرداد ممنوعیت تبلیغات است و 24 خرداد نیز انتخابات برگزار می‌شود.

رجبی گفت: برگزاری سخنرانی برای دانش ‌آموزان و برگزاری نشست‌های مختلف بصیرت‌افزایی در زمینه انتخاب اصلح از دیگر برنامه‌های انجام شده در راستای برگزاری انتخابات چهارمین دوره شورای شهر و دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری است.

وی همچنین با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری و تایید صلاحیت کاندیداها ادامه داد: شورای نگهبان در کشور ما فصل‌الخطاب محسوب می‌شود بنابراین بهتر است تا زمان اعلام تایید صلاحیت‌ها از اظهارنظر درباره این مسئله پرهیز کرده و این موضوع را به شورای نگهبان واگذار کنیم.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها،نکا - -

نظر شما در مورد : تایید صلاحیت 53 داوطلب شورای شهر نکا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها