مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2916 -تاریخ انتشار : سه شنبه 31 اردیبهشت 1392 -ساعت : 20:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

صلاحیت 49 نامزد انتخابات شورای اسلامی شهر بهشهر تایید شد

مازند شورا: فرماندار بهشهر گفت : صلاحیت 49 نفر از داوطلبان نامزدی شرکت در انتخابات شورای اسلامی شهر بهشهر تایید شد.

مازند شورا: محمدتقی نورزاد ˈ روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای شرکت در انتخابات شورای شهر بهشهر ، 53 نفر نام نویسی کردند که از این تعداد، صلاحیت سه نفر رد شد.

لذا از تعداد 53 داوطلب شورای شهر بهشهر  1نفر انصراف داده است و تعداد 3 نفر از داوطلبان شورای شهر بهشهر صلاحیتشان تایید نشده و در نهایت 49 نفر تایید صلاحیت شده اند.

وی بیان داشت: همچنین در شهر خلیل شهر 27 نفر و در رستمکلا 28 نفر، برای کسب نظر مردم و حضور در شورا اسلامی این شهرها تلاش خواهند کرد.

نورزاد ادامه داد: تمام عوامل انتخابات بهشهر برای برگزاری پرشور انتخابات شوراهای شهر و روستا و همچنین انتخابات ریاست جمهوری آماده اند.

وی گفت: 137 صندوق، آرا مردم شهرستان برای نمایندگان شوراهای اسلامی شهر و روستا را اخذ می کنند که از این تعداد، 58 صندوق در حوزه انتخابی بهشهر، 9 صندوق در شهر رستمکلا، 8 صندوق در شهر خلیل شهر، 29 صندوق در حوزه مرکزی و 27 صندوق در بخش یانسر مستقر خواهد شد

فرماندار بهشهر ادامه داد: همچنین در حوزه انتخاباتی شهر بهشهر دو صندوق سیار و در حوزه های روستایی 25 صندوق سیار، وظیفه اخذ آرا مردم را بر عهده خواهند داشت.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری و تاکید بر خلق حماسه سیاسی توسط مردم در 24 خرداد امسال، گفت: مردم ایران تابع اوامر مقام معظم رهبری هستند.

فرماندار بهشهر افزود: دشمنان در ماه های اخیر توطئه های زیادی برای کاهش حضور مردم در انتخابات انجام دادند، اما همانند همیشه مردم این توطئه ها را با حضور پرشور در پای صندوق های رای ، نقش برآب خواهند کرد.

نورزاد گفت: بدون تردید با وحدت و همدلی مردم و مسوولان ، حماسه سیاسی که مورد نظر مقام معظم رهبری است به وقوع خواهد پیوست.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ، شوراها ،ب - -

نظر شما در مورد : صلاحیت 49 نامزد انتخابات شورای اسلامی شهر بهشهر تایید شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها