مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2923 -تاریخ انتشار : دوشنبه 30 اردیبهشت 1392 -ساعت : 15:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن

گزارشی از تبلیغات زودهنگام شوراها در ساری

مازند شورا: هنوز استارت شروع تبلیغات انتخابات زده نشده است اما نامزدهای انتخابات شورای شهر برای گرم کردن تنور انتخابات بی‌طاقت شدند و دست به تبلیغات زودهنگام زدند.

مازند شورا: اگر این روزها گشتی در شهر بزنیم، عکس‌های افراد مختلف و متفاوت را در کنار شیشه فروشگاه‌ها، مغازه‌ها و کنار دست فروشندگان می‌بینید.

در ابتدا وقتی این تصاویر را می‌بینید، این گمان به ذهن متبادر می‌شود که خدای ناکرده ....ولی فروشندگان با چشمان از حدقه بیرون زده می‌گویند، خدا نکند، ایشان کاندیداهای شورای شهر هستند و تا حساب و کتاب خریدتان را بکنید، کلی رزومه و اطلاعات به دست‌ شما می‌دهند.

فرقی نمی‌کند این فروشگاه محصولات پروتئینی باشند، یا لوازم یدکی...

باز کردن درب ستاد یک‌ سری از کاندیداهای شورای شهر در مرکز استان مازندران در منطقه راهبند نیز نمونه دیگری از آغاز تبلیغات کاندیداها است، نسبت بنر بزرگ به نام اشخاص در میدان اصلی شهر نیز به بهانه برگزاری مراسم روز سوم خرداد و میلاد امام علی (ع) نیز نمونه دیگری از شگردهای تبلیغاتی کاندیداها است.

این‌ها همان افرادی هستند که قرار است ناظر بر اعمال اداره شهر باشند و بر اجرای قانون نظارت داشته باشند.

  چگونه می‌شود که خودشان قرار است ناظر اجرای قانون باشند و قانون را اجرا نکنند و با توجه به گفته مسئولان که هرگونه تبلیغات قبل از شروع زمان رسمی ممنوع است، اقدام به راه‌اندازی ستادهای تبلیغاتی می‌کنند.

این کاندیداهای محترم شهرمان از هر فرصتی برای معرفی شخصیت خود استفاده می‌کنند و این افراد تا جایی پیش رفتند که کارت‌های تبلیغات‌شان را در مدارس ابتدایی نیز توزیع می‌کنند، بیچاره مدیران و ناظم‌های مدرسه که از این موضوع خبر ندارند...

درست است که شور انتخاباتی باید ایجاد شود... درست است که انتخابات شورای شهر و روستا در سطح وسیعی از جامعه برگزار می‌شود و با تعدد کاندیداها در این بخش مواجه هستیم اما رعایت قانون کمترین انتظاری است که کاندیداها باید رعایت کنند./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها، شو - -

نظر شما در مورد : گزارشی از تبلیغات زودهنگام شوراها در ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها