مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2930 -تاریخ انتشار : یکشنبه 29 اردیبهشت 1392 -ساعت : 16:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
۱۶ تا ۲۲ خرداد‌ فرصت تبلیغات کاندیداها

۱۶ تا ۲۲ خرداد‌ فرصت تبلیغات کاندیداها

مازند شورا: اسامی این افراد طبق قانون و برنامه زمان‌بندی از ۱۳ لغایت ۱۵ خرداد ماه توسط بخشداری‌ها و شهرداری‌ها به استحضار مردم هر حوزه انتخابیه رسیده و از تاریخ ۱۶ تا ۲۲ خرداد ماه نیز کاندیدا فرصت تبلیغات دارند در تاریخ ۲۳ یعنی یک روز قبل از انتخابات ممنوعیت تبلیغاتی حاکم بوده و ۲۴ خرداد ماه انتخابات برگزار می‌شود.

مازند شورا: حسین طلا نماینده تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر با اشاره به اعلام نتایج بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به باشگاه خبرنگاران گفت: کاندیدا به سه دسته تقسیم می‌شوند.

وی در بیان دسته اول تصریح کرد: دسته اول کسانی هستند که از سوی هیئت‌های اجرایی رد صلاحیت شده و شکایت خود را به هیئت عالی نظارت استان ارائه داده‌اند که این اعتراضات در حال بررسی بوده و تا تاریخ سوم خردادماه هیئت نظارت نظر خود را برای داوطلبان رد صلاحیت شده هیئت‌های اجرایی به فرمانداری در شهرها اعلام می‌کند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر استان تهران در بیان گروه دوم اظهار داشت: گروه دوم افرادی هستند که از سوی هیئت‌های اجرایی تایید صلاحیت شده اما هیئت نظارت آن‌ها را تایید نکرده که عدم احراز صلاحیت این گروه از افراد در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه به آن‌ها ابلاغ شده و تا اول خرداد ماه می‌توانند شکایت خود را به مراجع ذیربط اعلام کنند.

وی ادامه داد: هم چنین کسانی که داوطلب عضویت در شورای روستاها بودند و از سوی هیئت نظارت تایید صلاحیت نشده‌اند به هیئت‌های نظارت شهرستان‌ها و کسانی که داوطلب عضویت در شورای اسلامی شهرها بودند و از سوی هیئت نظارت تایید صلاحیت نشدند به هیئت نظارت استان شکایت کنند که پاسخ این افراد در تاریخ ۱۲ خرداد به آن‌ها ابلاغ می‌شود.

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: دسته سوم کسانی هستند که هیئت‌های اجرایی و هیئت‌های نظارت صلاحیت‌ آن‌ها را تایید کردند که تایید صلاحیت این افراد به آن‌ها ابلاغ شده است.

نماینده تهران ادامه داد: در شهر تهران از مجموع ۱۹۶۰ نفر کاندیدای داوطلب برای انتخابات شورای شهر تهران ۱۵۲۰ نفر تایید صلاحیت قطعی شدند که این تعداد در تجدیدنظرها در حال افزایش است.
 
وی در پایان در مورد اعلام اسامی این کاندیداها اظهار داشت: اسامی این افراد طبق قانون و برنامه زمان‌بندی از ۱۳ لغایت ۱۵ خرداد ماه توسط بخشداری‌ها و شهرداری‌ها به استحضار مردم هر حوزه انتخابیه رسیده و از تاریخ ۱۶ تا ۲۲ خرداد ماه نیز کاندیدا فرصت تبلیغات دارند در تاریخ ۲۳ یعنی یک روز قبل از انتخابات ممنوعیت تبلیغاتی حاکم بوده و ۲۴ خرداد ماه انتخابات برگزار می‌شود./ خانه ملتلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ،شوراها،شور - -

مطالب مرتبط با : ۱۶ تا ۲۲ خرداد‌ فرصت تبلیغات کاندیداها
نظر شما در مورد : ۱۶ تا ۲۲ خرداد‌ فرصت تبلیغات کاندیداها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها