مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 29339 -تاریخ انتشار : دوشنبه 30 مرداد 1396 -ساعت : 00:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
طلب یکهزارو 460میلیارد ریالی شرکت گاز مازندران

طلب یکهزارو 460میلیارد ریالی شرکت گاز مازندران

مازندشورا: ساری-ایرنا-مدیر عامل شرکت گاز مازندران به طلبکارییکهزارو 460میلیارد ریالی این شرکت اشاره کرد و گفت که 70 درصد از طلبکاری ها از عموم مردم و مابقی از صاحبان صنایع و واحد های تولیدی استان است.

مازندشورا: محمد اسماعیل ابراهیم زاده عصر یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه مازندران از مردم ولایی و صاحبان صنایع و تولیدی استان خواست تا شرکت گاز را با پرداخت معوقات خود یاری کنند تا طرح های گاز رسانی در دست اجرا ،متوقف نشود.
وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید با کمترین درآمد بر لزوم گاز رسانی به مردم مازندران تاکید دارد، و در سه سال اخیر با سرمایه گذاری هنگفتی ، طرح های زیادی را در استان به بهره برداری رسانده است، تصریح کرد: از آنجاییکه مازندران به لحاظ زیست محیطی حساس و استفاده از گاز طبیعی به عنوان یک انرژی پاک مورد توجه دست اندرکاران ملی قرار گرفت، حتی در شرایط سخت درآمدی دولت ، به این استان توجه ویژه شده است.
وی توضیح داد: اگر امروز شاهد عملیاتی شدن طرح های گاز رسانی به روستاهای در دل کوه و جنگل ها هستیم، به دلیل اهمیت حفاظت محیط زیست استان است، اما توقع داریم مردم در پرداخت به موقع بهای گاز این شرکت را یاری برسانند.
وی یاد آور شد : هم اکنون شرکت گاز مازندران حدود 520میلیارد ریال به پیمانکاران بدهکار است که البته هر ماه با پرداخت آن ، رقم بدهکاری شرکت کاهش می یابد.
مدیر عامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه در هفته دولت امسال تزریق گاز به لوله های 77روستای استان انجام می شود، گفت: 366روستای استان تا پایان امسال گاز دار می شوند.
ابراهیم زاده گفت: در حال حاضر بیش از چهار هزار 500میلیارد ریال طرح های گاز رسانی در استان در حال انجام است.
**آمادگی مازندران برای تامین گاز کارخانه پتروشیمی
مدیر عامل شرکت گاز مازندران از خط 42 اینچ گازرسانی دامغان- کیاسر - ساری که با سرمایه گذاری 10هزار میلیارد ریالی ، 2هفته پیش با حضور زنگنه وزیر نفت به بهره برداری رسیده است را به عنوان طرح راهبردی گازرسانی در استان نام برد و گفت: با جریان گاز در این لوله امروز آمادگی تامین گاز تمام جمعیت روستایی ، صنایع های موجود و حتی واحد پترروشیمی را داریم.
ابراهیم زاده گفت :اکنون با گاز دار شدن این خط دغدغه مدیران و مردم استان مازندران در افت و قطعی گاز از بین رفته است.
وی ظرفیت جریان روزانه گاز از طریق خط 42اینچ دامغان- ساری را 40میلیون متر مکعب دانست و گفت: با وارد شدن این مقدار گاز ، انرژی گاز تمام مشترکان خانگی ، صنعتی و تولیدی استان در طول سال حتی در سردترین روزها بدون مشکل تامین و تضمین شده است.
مدیر عامل شرکت گاز مازندران با بیان اینکه با پشتیبانی این طرحسه هزار میلیارد ریال اعتباربرای گاز رسانی به روستاهای مازندران امسال تعریف شده است ،گفت: اکنون لوله گذاری گاز و ایجاد علمک با حضور بیش از 25پیمکانکار در شهرهای کیاسر، فریم و 160 روستای 2 بخش دو دانگه ، چهار دانگه ساری و 151روستای هزار جریب نکا و بهشهر در حال انجام است.
طبق آمار 99 درصد از شهرها و حدود 90 درصد از جمعیت روستاهای استان مازندران گاز دارند و تا پایان سال 97 طبق برنامه مصوب سفر رئیس جمهوری به این استان تمام روستاهای بالای 20 خانوار مازندران که حدود 480 روستا برآورد شده است نیز از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.
خبرنگار: سید رضا هاشمی کروئی ** انتشار دهنده:حسن فلاحتی
6990/1654

اقتصاد

شركت گاز

طلبكاري

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - استان - رسانی - روستاهای - اینکه - گذاری - تامین - پرداخت - ابراهیم - امسال - اکنون - گازرسانی - دامغان - جریان - دانگه - جمعیت - آمادگی - میلیارد - کیاسر - امروز - سرمایه - تولیدی - صنایع - برداری - عنوان - داریم - ریالی - انرژی - پایان -

نظر شما در مورد : طلب یکهزارو 460میلیارد ریالی شرکت گاز مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*