مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2937 -تاریخ انتشار : یکشنبه 29 اردیبهشت 1392 -ساعت : 14:04

چاپ به اشتراگ گذاشتن

صلاحیت حدود 99 درصد ازنامزدهای شوراهای شهر نوشهر تایید شد

مازند شورا: فرماندار نوشهر گفت: صلاحیت حدود 99 درصد از داوطلبان نامزدی شوراهای اسلامی شهر در این شهرستان تایید شد.

ˈمازند شورا: محمدعلی قمیˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع 74 داوطلب نامزدی شوراهای اسلامی برای شهرهای نوشهر، پول و کجور، یک تن رد صلاحیت شد و چهار تن نیز انصراف دادند.

وی اظهار داشت: بررسی های صورت گرفته در خصوص رسیدگی به پرونده های داوطلبان

این دوره از انتخابات نسبت به دوره های گذشته، تعداد کمتری از داوطلبان نامزدی شورای اسلامی شهر رد صلاحیت شدند.

فرماندار نوشهر با اشاره به تکثر و تنوع نامزدهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر گفت: وجود طیف ها و سلایق گوناگون برای نامزدی شوراهای اسلامی شهر موجب می شود تا شهروندان در انتخاب کاندیداها آزاد تصمیم بگیرند.

وی افزود: گزینش کاندیداهای توانمند، خلاق و کارآمد ازسوی رای دهندگان برای عضویت در شوراهای شهر نقش موثری در توسعه و آبادانی شهرها دارد که امیدوارم قشرهای مختلف مردم با نگاهی واقع بینانه و به دور از هرگونه تعلقات قومی و قبیله ای به نامزدهای مورد نظر رای دهند.

قمی ، امنیت ، رقابت ، رفاقت و سلامت را از مسایل بسیار مهم در برگزاری انتخابات سالم ، پویا و با کیفیت دانست و اظهار داشت: این موارد جزو دغدغدهای رهبری است که تمامی مجریان انتخابات باید در این بخش ها بیش از پیش تلاش کنند.

یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی در بیست و چهارم ماه خرداد برگزارخواهد شد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها،صلا - -

نظر شما در مورد : صلاحیت حدود 99 درصد ازنامزدهای شوراهای شهر نوشهر تایید شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها