مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2938 -تاریخ انتشار : یکشنبه 29 اردیبهشت 1392 -ساعت : 14:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعلام اسامی نهایی داوطلبان شورها در 13خرداد

هادی ابراهیمی:

اعلام اسامی نهایی داوطلبان شورها در 13خرداد

مازند شورا: ساری - معاون سیاسی - امنیتی استاندار مازندران، زمان رسمی اسامی نهایی داوطلبان نامزدی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این استان را 13 خرداد ذکر کرد و گفت: اسامی نهایی کاندیداها توسط فرمانداری‌ها به اطلاع داوطلبان و مردم خواهد رسید.

مازند شورا: ˈهادی ابراهیمیˈ روز یکشنبه در نشست ستاد انتخابات استان افزود: بر اساس تبصره یک ماده 50 قانون شوراهای اسلامی، داوطلبانی که صلاحیت آنان تایید نشد می توانند از تاریخ 29/ 2 92 تا 1/3/92 شکایات خود را به هیات های نظارت اعلام کنند.

وی با اشاره به اینکه داوطلبان رد صلاحیت شده از دو طریق می توانند شکایات خود را ارائه کنند، اظهارداشت: آن دسته از داوطلبان نامزدی در انتخابات شوراهای اسلامی بخش ها که صلاحیت شان تایید نشد، باید به هیات نظارت شهرستان و داوطلبانی که برای شرکت در انتخابات شورای شهر تایید صلاحیت نشدند باید به هیات نظارت استان شکایت خود را مطرح کنند.

معاون سیاسی - امنیتی استاندار مازندران افزود: هیات نظارت استان بر اساس قانون موظف است ظرف مدت 10 روز به شکایات رسیدگی و نتیجه را اعلام کند.

ابراهیمی همچنین زمان اعلام اسامی داوطلبان نامزدی در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه رامسر، تنکابن و عباس آباد را سوم خردادماه اعلام کرد.

رییس ستاد انتخابات استان گفت: تعداد 17 هزار و 702 نفر داوطلب نامزدی در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای مازندران ثبت نام کردند.

ابراهیمی افزود: از این تعداد 17 هزار و 13 تن مرد و 689 تن زن هستند.

وی گفت: از مجموع ثبت نام کنندگان، 15 هزار و 668 داوطلب نامزدی در انتخابات شوراهای اسلامی روستاها و دو هزارو 34 نفر نیز در مناطق شهری ثبت نام کردند./ ایرنالینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران،شوراها، شور - -

نظر شما در مورد : اعلام اسامی نهایی داوطلبان شورها در 13خرداد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها