مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2946 -تاریخ انتشار : شنبه 28 اردیبهشت 1392 -ساعت : 22:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مهلت بررسی شکايات ردشدگان هيئت‌های نظارت شوراها، تا اول خرداد

مازند شورا: رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای استان تهران گفت : داوطلبان احراز صلاحیت نشده شوراهای اسلامی شهر و روستا در هیات های نظارت این استان تا اول خرداد مهلت دارند شکایات احتمالی شان را ارائه کنند.

مازند شورا: رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای استان تهران گفت : داوطلبان احراز صلاحیت نشده شوراهای اسلامی شهر و روستا در هیات های نظارت این استان تا اول خرداد مهلت دارند شکایات احتمالی شان را ارائه کنند.

حسین طلا در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود : بررسی صلاحیت تاییدشدگان هیات های اجرایی در هیات های نظارت که از هفته گذشته آغاز شده بود به پایان رسیده است و امروز در حال ابلاغ نتایج آن به داوطلبان هستیم.

وی گفت: داوطلبانی که در هیات های اجرایی تایید صلاحیت شده اما در هیات های نظارت احراز صلاحیت نشده اند تا اول خرداد مهلت دارند شکایاتشان را به مراجع ذیربط ارائه کنند.
طلا افزود: داوطلبان احراز صلاحیت نشده شهرها برای ارائه شکایتشان باید به هیات عالی استان و داوطلبان احراز صلاحیت نشده روستاها برای این کار باید به هیات نظارت شهرستان محل سکونتشان مراجعه کنند.

وی گفت: برخی داوطلبان نمایندگی شوراها نیز در هیات های اجرایی تایید صلاحیت نشده اند که بررسی صلاحیت این افراد نیز در هیات های نظارت ادامه دارد و نتایج این بررسی ها نیز تا سوم خرداد به فرمانداری ها اعلام می شود.

طلا افزود : نتایج نهایی بررسی صلاحیت داوطلبان تا 12 خرداد به پایان می رسد و 13 تا 15 خرداد از طریق فرمانداری ها و بخشداری ها اعلام عمومی می شود.

وی همچنین گفت: حدود 8800 نفر به عنوان داوطلب چهارمین دوره انتخابات نمایندگی شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان تهران نام نویسی کرده اند.

طلا افزود: برای برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان تهران که دارای 16 شهرستان ، 41 شهر ، 33 بخش و حدود 460 روستاست حدود 5800 صندوق اخذ رای پیش بینی شده است و حدود 15 هزار ناظر، مسئولیت نظارت بر انتخابات
شوراها در این استان را برعهده دارند.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها،هیئت - -

نظر شما در مورد : مهلت بررسی شکايات ردشدگان هيئت‌های نظارت شوراها، تا اول خرداد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها