مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2953 -تاریخ انتشار : شنبه 28 اردیبهشت 1392 -ساعت : 14:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نتایج بررسی صلاحیت کاندیدای شورای شهر

مازند شورا: طلا با بیان اینکه نتایج بررسی صلاحیت‌ کاندیدای شورای شهر در هیئت نظارت امروز اعلام می‌شود، گفت که افراد معترض تا اول خرداد برای ارائه شکایت مهلت دارند.

مازند شورا: حسین طلا رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با بیان اینکه احتمالاً هیئت نظارت در چند مرحله نتایج بررسی صلاحیت‌ها را اعلام خواهد کرد، گفت: نتایجی که امروز اعلام می شود، درباره صلاحیت افرادی است که در هیات‌های اجرای تایید شده بودند و نتایج آن در هئیت‌های نظارت بخش و شهرستان های مورد بررسی قرار گرفته بود، است.
 
وی افزود: نتایج بررسی صلاحیت کاندیدای شورای شهر امروز از طریق هیات نظارت بخش و شهرستان به فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها ابلاغ می‌شود تا به افراد اعلام شود؛ افرادی که اعتراض داشته باشند تا اول خرداد فرصت دارند تا شکایت‌ خود را به طور مکتوب اعلام کنند.
 
طلا تصریح کرد: نتایج رد صلاحیت‌های شورای شهر نیز که توسط مجموعه هیئت عالی نظارت بررسی شده، سوم خرداد ماه اعلام خواهد شد.
 
نماینده مردم تهران تاکید کرد: نتایج را به فرمانداری‌ها و بخشداری‌‌های اعلام می‌کنیم تا از طریق آنها به کاندیدا اعلام شود.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شوراها،شورای شهر ، ص - -

نظر شما در مورد : نتایج بررسی صلاحیت کاندیدای شورای شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها