مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2960 -تاریخ انتشار : جمعه 27 اردیبهشت 1392 -ساعت : 10:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن

از سوی وزارت کشور مسئول بازرسی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب شد

مازند شورا: غلامعلی حاجی‌‌زاده از سوی وزیر کشور و رئیس هیأت اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری به عنوان مسئول پیگیری و هماهنگی امور مربوط به بازرسی و کنترل جریان انتخابات ریاست جمهوری و همچنین مسؤول امور مربوط به بازرسی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب شد.

غلامعلی حاجی‌‌زاده از سوی وزیر کشور و رئیس هیأت اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری به عنوان مسئول پیگیری و هماهنگی امور مربوط به بازرسی و کنترل جریان انتخابات ریاست جمهوری و همچنین مسؤول امور مربوط به بازرسی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب شد.

به گزارش  مازند شورا به نقل از فارس، غلامعلی حاجی‌زاده مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات وزارت کشور، از سوی وزیر کشور و رئیس هیأت اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری به عنوان مسؤول پیگیری و هماهنگی امور مربوط به بازرسی و کنترل جریان انتخابات ریاست جمهوری و همچنین مسؤول امور مربوط به بازرسی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب شد.

بنابر این گزارش در حکم وزیر کشور خطاب به حاجی زاده آمده است: به استناد تبصره ۹ ماده ۳۱ قانون اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری و با توجه به بند سه صورتجلسه مورخ ۲۳/۲/۹۲ هیأت اجرائی مرکزی انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری بموجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان مسؤول پیگیری و هماهنگی امور مربوط به بازرسی و کنترل جریان انتخابات ریاست جمهوری منصوب می‌نمایم.

انتخاب اعضاء، پیگیری برای تشکیل گروه‌های بازرسی در سراسر کشور، برنامه ریزی برای توجیه و آموزش بازرسین و اتخاذ تمهیدات لازم برای بازرسی وکنترل جریان انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری، از جمله مواردی است که انتظار دارد با یاری پروردگار متعال و با هماهنگی اینجانب نسبت به انجام شایسته و مطلوب آن اهتمام و تلاش نمایید.

مصطفی محمد نجار وزیر کشور،‌ در این حکم همچنین با اشاره به برگزاری همزمان انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و به استناد ماده ۶۶ قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مسؤولیت امور مربوط به بازرسی انتخابات شوراها را نیز به غلامعلی حاجی زاده محول کرده است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها،وزا - -

نظر شما در مورد : از سوی وزارت کشور مسئول بازرسی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها