مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2968 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392 -ساعت : 11:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

لیست 13 نفره حامیان عبوری در ساری

مازند شورا: طاهری به اعلام اسامی کاندیدای مورد حمایت حامیان شهردار جوان در جنوب شهر ساری اشاره کرد و یاد اور شد: انشااله در روز جشن و با حضور نامزدهای مورد حمایت شهروندان جنوب شهر ساری لیست 13 نفره حامیان معرفی خواهد شد.

مازند شورا: حجه اسلام و المسلمین یاسر طاهری در گفتگویی؛ ساری را پایتخت علویان خواند و گفت : ساری با قدمت تاریخی بعنوان پایتخت علویان در بین علما و اندیشمندان لقب یافته است که دارای تاریخ کهن  می باشد که می توان به اندیشمند و عالم واراسته ساروی ابن شهر اشوب اشاره کرد  که جزئ 10 عالم  برتر جهان اسلام در طول  1400 ساله تاریخ اسلام است .

سخنگوی لیست حامیان عبوری در جنوب شهر ساری به شاخصه های سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی اشاره کرد و یاد اور شد: نامگذاری امسال به حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی توسط ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای با برگذاری انتخابات پرشور و حماسی رقم خواهد خورد که حضور حداکثری را  می طلبد و این امر نیازمند سازو کار اجتماعی و سیاسی و منطقی می باشد.

وی به تبعیت از فرامین رهبر فرزانه در راستای  شعار سال را لازم دانست و گفت: شهروندان جنوب شهر ساری جهت اطاعت و جامعه عمل پوشاندن به فرامین رهبری و برای حضور حداکثری مردم به پای صندوقهای رای و انتخاب اصلح کمیته ی راهبردی را با حضور روحانیون، فرهنگیان، اساتید و دانشجویان و اصناف و بازاریان در بلوار کشاورز ساری تشکیل داده اند  که اغازی برای ساماندهی این کمیته در اینده  می باشد

طاهری به تصویب 13 بند در نشست کمیته راهبردی اشاره کرد و یاد اور شد: کمیته راهبردی با حضور اکثریت اعضا در چند جلسه  موفق شد 13 بند را تصویب کند که در راستای حضور حداکثری مردم و حمایت از افرادی کاردان و مدیر و مدبر و حامی  ولایت فقیه جهت ساختن شهری سالم و شادمی باشد.

سخنگوی حامیان شهردار جوان در جنوب شهر ساری به برگزاری جشن بزرگ در سالروز ولایت با سعادت مولای متقیان و روز مرد در 13 رجب اشاره و خاطر نشان کرد: با توجه به در پیش بودن سالروز سراسر نور و شادی ولادت مولی الموحدین در 13 رجب و روز پدر مقرر شد جشنی با شکوه با حضور جمع کثیری از شهروندان جنوب شهر ساری برگزار گردد که بناست در این مراسم از 13 شهروند با اهدای جوایز نفیس تقدیر شود.

طاهری به اعلام اسامی کاندیدای مورد حمایت حامیان شهردار جوان در جنوب شهر ساری اشاره کرد و یاد اور شد: انشااله در روز جشن و با حضور نامزدهای  مورد حمایت شهروندان جنوب شهر ساری لیست 13 نفره حامیان معرفی خواهد شد.

وی در پایان از نامزدای که در این لیست قرار ندارند عذر خواهی کرد و گفت: از انجاییکه بیش از 160 نفر برای حضور در انتخابات شورای شهر ساری اسم نویسی کردند و باید 13 نفر انتخاب شوند ما به ناچار توانستیم این لیست را با این تعداد ببندیم و بقیه نامزدها هم عذرخواهی می کنیم.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ،شوراها، سا - -

نظر شما در مورد : لیست 13 نفره حامیان عبوری در ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها