مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2982 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 25 اردیبهشت 1392 -ساعت : 09:43

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ردصلاحیت‌ها؛ ‌رایزنی اصلاح‌طلبان با لاريجانی

مازند شورا: برخی چهره‌های اصلاح طلب انتخاب شدند تا پیرامون رد صلاحیت‌های انتخابات شورای شهر با نمایندگان و رئیس مجلس رایزنی كنند.

مازند شورا: احمد حكیمی پور در گفت و گو با ایلنا، با اشاره به رد صلاحیت خود در انتخابات شوراهای شهر و روستا، عنوان كرد: من به استناد بند«ج» و «د» ماده «۲۹» قانون انتخابات كه مربوط به وابستگی به تشکیلات، احزاب، سازمان ها و گروه‌هایی است که غیرقانونی بودن آنها توسط مراجع صالحه اعلام شده و کسانی که به جرم اقدام ضد جمهوری اسلامی محکوم شده باشند، رد صلاحیت شدم. وی با بیان اینكه رد صلاحیت شدگان تا روز چهارشنبه برای اعتراض به آرای اعلام شده فرصت دارند، گفت: در حال مشورت با دوستان حقوق‌دان خود هستم تا بتوانم اعتراضیه خود را به شكل كامل تنظیم كنم.

حكیمی پور ادامه داد: تا روز ۲۸ اردیبهشت وضعیت نهایی داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا مشخص می شود. به نظر من با وجود این همه رد صلاحیت امكان ارائه لیست كامل از سوی اصلاح طلبان وجود ندارد. وی با بیان اینكه برخی چهره های اصلاح طلب انتخاب شدند تا پیرامون رد صلاحیت های انتخابات شورای شهر با نمایندگان و رئیس مجلس رایزنی كنند، گفت: انتظار ما این است كه شورای نظارت با توجه به رایزنی های ما احقاق حق كند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ، شوراها ،ش - -

نظر شما در مورد : ردصلاحیت‌ها؛ ‌رایزنی اصلاح‌طلبان با لاريجانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها