مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 2996 -تاریخ انتشار : دوشنبه 23 اردیبهشت 1392 -ساعت : 09:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تلاش می‌کنیم اینترنت در ایام انتخابات قطع نشود

مازند شورا: یک مقام مسئول در شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: این شرکت برنامه ریزی می کند در ایام انتخابات ریاست جمهوری با برقراری بسترهای ارتباطی، شبکه امن، پایدار و مطمئن را در اختیار کاربران و برگزارکنندگان اینترنت قرار می دهد

مازند شورا: مهدی خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برنامه های شرکت ارتباطات زیرساخت برای برقراری خدمات ارتباطی در بستر اینترنت در ایام انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: شرکت زیرساخت به عنوان متولی اینترنت کشور برنامه ریزی منسجمی در بخش ارائه شبکه امن، پایدار و مطمئن برای کاربران و نیز نهادها و برگزارکنندگان انتخابات دارد بر این اساس گروه های نگهداری و سرویس دهی شبکه در شیفت های مشخص شبانه روزی برای انجام امور در آماده باش کامل به سر می برند. وی گفت: تمامی تلاش این است که شاهد قطعی اختلال در شبکه اینترنت در این ایام نباشیم.

 مدیر کل روابط عمومی شرکت ارتباطات زیرساخت ادامه داد: در زمینه افزایش ظرفیت پهنای باند مشکلی وجود ندارد و متقاضیان می توانند برای دریافت سرویس به شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت و مخابرات اعلام نیاز کنند.

وی اظهار داشت: در این زمینه شرکت ارتباطات زیرساخت آمادگی هر گونه افزایش پهنای باندی را دارد و محدودیتی در این خصوص وجود ندارد.

 خدایی با اشاره به عضویت شرکت ارتباطات زیرساخت در کمیته برقراری ارتباطات پایدار وزارت ارتباطات که برای ایام انتخابات ریاست جمهوری تشکیل شده است، گفت: شرکت زیرساخت به عنوان متولی بستر اینترنت در این کمیته مسئولیت برقراری ارتباطات مطمئن را برعهده دارد و تمامی سعی و تلاش این است که هیچ گونه اختلال و قطعی در این ایام برای شبکه اینترنت به وجود نیاید.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،اینترنت ،شه - -

نظر شما در مورد : تلاش می‌کنیم اینترنت در ایام انتخابات قطع نشود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها