مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3006 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 -ساعت : 13:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ناظران در برگزاری انتخابات باید روزه زبان بگیرند

مازند شورا: رئیس هیئت نظارت بر انتخابات در رامسر با بیان اینکه ناظران در برگزاری انتخابات باید روزه زبان بگیرند، گفت: پیرو ولایت فقیه هستیم

مازند شورا: سیدیوسف هاشمی شامگاه شنبه در گردهمایی ناظران و سرناظران چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای رامسر در سالن اجتماعات فرمانداری اظهار داشت: ما در کشوری زندگی می‌کنیم که نظام آن دینی است و در صورتی که هرکدام از دو عنصر دین و مردم حذف شود، نمی‌توانیم به اهداف‌مان برسیم.

  هاشمی با اشاره به اینکه در طول عمر انقلاب بیش از 30 انتخابات برگزار شده است، این امر را نشانه حضور و شعور مردم دانست و ادامه داد: شوراها بازوان مسئولان و یاریگران عرصه سازندگی کشور و از رویش‌های مبارک نظام جمهوری اسلامی است.

وی تصریح کرد: درست است که نظام بعد از انقلاب برای رسیدن به اهداف خود دچار چالش‌هایی نیز بوده است، اما ما پشت سر ولی فقیه ایستاده‌ایم و پرچمی که دست ولی فقیه است را به دست صاحب اصلی آن ولی عصر(عج) خواهیم رساند.

رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای رامسر اضافه کرد: ناظران باید روزه زبان بگیرند و بی‌طرفی خود را در انتخابات ثابت کنند.

وی اضافه کرد: ناظران همچنین باید از آرای مردم صیانت کنند و با هیئت بازرسی و شورای نگهبان همکاری داشته و براساس قانون بی‌طرف باشند.

هاشمی در پایان ابراز داشت: برای ما سلامت انتخابات مهم‌تر از نتیجه انتخابات است و بعد از 24 خرداد زمانی که سلامت انتخابات تأیید شد، آن موقع زمان خوشحالی ما خواهد بود./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها،شور - -

نظر شما در مورد : ناظران در برگزاری انتخابات باید روزه زبان بگیرند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها