مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3009 -تاریخ انتشار : یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 -ساعت : 09:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شهروندان ساروی مشارکت بیشتری در طرح تفکیک زباله از مبدا داشته باشند

احمدی خواستار شد:

شهروندان ساروی مشارکت بیشتری در طرح تفکیک زباله از مبدا داشته باشند

مازند شورا: عضو شورای اسلامی شهر ساری از شهروندان مرکز استان خواست تا مشارکت بیشتری در طرح تفکیک زباله از مبدا داشته باشند

مازند شورا: سید مهدی احمدی شامگاه شنبه در مراسم اختتامیه جشنواره نقاشی کودکان که پیرامون طرح تفکیک زباله از مبداء در سینما سپهر ساری برگزار شد، این طرح را از الزامات بهداشت محیط عنوان کرد و تاکید کرد : اجرای بهینه طرح تفکیک زباله از مبداء نیازمند فرهنگ سازی است.
 
وی افزود: یکی از موثرترین راه های فرهنگ سازی، آموزش خردسالان بوده که حقیقتا مدیریت سازمان پسماند  این کار را تحت حمایت اعضای شورای شهر و هدایت شهرداری ، به بهترین شکل در قالب برنامه های جشنواره امروز به اجرا گذاشتند.
 
عضو شورای شهرساری با اشاره به برگزاری جشنواره نقاشی کودکان در زمینه تفکیک زباله از مبدا این امر را یکی از وجوه آموزش دانست و افزود: این جشنواره علاوه بر اینکه از جنبه آموزشی برخوردار بود، زمینه ساز جلب مشارکت کودکان در این طرح مهم شد.
 
احمدی تالیف و رونمایی دو جلد کتاب کودکان از سوی سازمان مدیریت پسماند را اقدام مناسب دیگری در جهت آموزش خردسالان ذکر کرد و با تقدیر از مدیران این سازمان تصریح کرد: آنچه مسلم است، آموزش خردسالان به جهت فراگیری بهتر و ماندگاری آموخته ها، بسیار موثر خواهد بود و این نوید را می دهد که نسل جدید در مدیریت امور جامعه از جمله بهداشت محیط و زیباسازی شهر موفق تر خواهد بود.
 
عضو شورای شهر ساری به استقبال شهروندان از این مراسم اشاره کرد و گفت: ارائه آموزش های مورد نظر در چنین فضایی که یک فضای شاد و مفرح تاثیر بیشتری خواهد داشت و این را با استقبال خوب مردم می توان متوجه شد.
 
احمدی، تداوم چنین برنامه هایی را در تمام زمینه هایی که نیاز به فرهنگ سازی و جلب مشارکت شهروندان می باشد ضروری دانست و اظهار داشت: اثر بخشی و ماندگاری دو ویژگی بارز ارایه برنامه های آموزشی با چنین شیوه و در چنین فضایی می باشد و از مدیران شهری و شهروندان انتظار می رود فضای تعاملی را همچنان حفظ کنند تا برنامه های مدیریت شهری به خوبی پیش برود.
 
وی سال پیش رو را سال درخشش مدیریت شهری ساری دانست که نقطه آغاز آن شکل گیری تعامل افزون تر بین شورا و شهرداری بوده است./ مهر
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری ،زباله، مدیریت - -

نظر شما در مورد : شهروندان ساروی مشارکت بیشتری در طرح تفکیک زباله از مبدا داشته باشند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها