مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3012 -تاریخ انتشار : شنبه 21 اردیبهشت 1392 -ساعت : 13:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اسامی رد صلاحیت‌شدگان شوراها را نه رد و نه تأیید می‌کنم

طلا با اشاره به اخبار مربوط تأیید صلاحیت شوراها:

اسامی رد صلاحیت‌شدگان شوراها را نه رد و نه تأیید می‌کنم

مازند شورا: رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر تهران با اشاره به انتشار اخباری درباره اسامی رد صلاحیت‌شدگان شوراها گفت: اسامی اعلامی را به هیچ عنوان نه رد و نه تأیید می‌کنم و اخبار مربوط، تا زمان انتشار رسمی علی‌القاعده محرمانه است.

مازند شورا: دحسین طلا نماینده مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به رد صلاحیت برخی از نامزدهای انتخابات شوراهای شهر و روستا اظهار داشت: اسامی اعلامی را به هیچ عنوان نه رد و نه تأیید می‌کنیم و اخبار مربوطه تا زمان انتشار رسمی اسامی داوطلبان تأیید صلاحیت شده علی‌القاعده محرمانه است.

وی افزود: در حقیقت اسامی ابلاغ شده در این مرحله از کار، بررسی‌شدگان هیئت‌های اجرایی هستند که هیئت‌های اجرایی صلاحیت آنها را تأیید نکرده‌اند.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: این افراد از زمان ابلاغ و استناد به تبصره یک و دو ماده 50 قانون مربوطه ظرف مدت 4 روز فرصت دارند تا به هیئت اجرایی مربوطه و یا نمایندگی هیئت نظارت استان تهران مستقر در فرمانداری تهران مراجعه و شکایت خود را تسلیم کنند.

طلا تصریح کرد: آن دسته از داوطلبانی که هیئت‌های اجرایی صلاحیت آنها را تأیید کرده‌اند، نیز ظرف مدت 7 روز در هیئت‌های عالی نظارت بررسی و چنانچه صلاحیت برخی از تأییدشدگان هیئت‌های اجرایی، در هیئت نظارت مورد تأیید قرار نگیرد، در تاریخ 28 اردیبهشت ماه سال جاری، از طریق فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها به ذینفعان ابلاغ خواهد شد.

وی ادامه داد: آنها نیز می‌توانند از تاریخ مربوطه تا یکم خرداد ماه سال جاری شکایات خود را به نحوی که گفته شده، به مراجع مربوطه اعلام کنند.

نماینده تهران اضافه کرد: هیئت‌های نظارت ظرف 10 روز نتایج را بررسی و در کل تأییدشدگان انتخابات در 12 خرداد ماه سال جاری به فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها ابلاغ و آنها ظرف 3 روز موظف به انتشار رسمی اسامی خواهند بود.

طلا در پایان یادآور شد: تأییدشدگان انتخابات شوراهای شهر و روستا تاریخ 16 تا 22 خرداد ماه سال جاری می‌توانند تبلیغات رسمی خود را انجام دهند، این در حالی است که هرگونه تبلیغات برای کاندیدا در روز 23 خرداد با ممنوعیت مواجه است و در نهایت انتخابات شوراهای شهر و روستا در تاریخ 24 خرداد ماه برگزار خواهد شد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - شوراها - صلاحیت - -

نظر شما در مورد : اسامی رد صلاحیت‌شدگان شوراها را نه رد و نه تأیید می‌کنم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها