مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3016 -تاریخ انتشار : شنبه 21 اردیبهشت 1392 -ساعت : 08:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اطلاعیه شماره 3 هیئت مرکزی نظارت/ مهلت اعتراض

مازند شورا: هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور در اطلاعیه شماره سه اعلام کرد: داوطلبانی که صلاحیت آنان مورد تایید قرار نگرفته است؛ از تاریخ ابلاغ کتبی، چهار روز فرصت اعتراض دارند.

هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور در اطلاعیه شماره سه اعلام کرد: داوطلبانی که صلاحیت آنان مورد تایید قرار نگرفته است؛ از تاریخ ابلاغ کتبی، چهار روز فرصت اعتراض دارند.

متن این اطلاعیه به این شرح است:

با توجه به اتمام مهلت رسیدگی هیئت های اجرایی به سوابق داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهر و روستا به اطلاع داوطلبان می رساند کسانی که صلاحیت آنها مورد تایید قرار نگرفته است، از تاریخ ابلاغ کتبی مراتب رد صلاحیت توسط فرمانداری یا بخشداری به ایشان، به استناد تبصره1ماده50 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراها اسلامی کشور4روز مهلت دارند که اعتراض خود را به هیئت های عالی نظارت استان یا شهرستان تسلیم کنند تا هیئت های مذکور در مهلت قانونی نسبت به بررسی سوابق اقدام و نتیجه را اعلام نمایند.

خاطرنشان می سازد بررسی صلاحیت ها براساس مر قانون صورت می گیرد و داوطلبان در صورت بروز هرگونه ابهام می توانند مراتب را از طریق هیئت های عالی نظارت در استان ها و یا هیئت مرکزی نظارت پی گیری کنند.

امید است با تکیه بر قانون و پرهیز از پی گیری شایعات شاهد رقابتی حماسی جهت خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : هیئت نظارت ،هیأت نظا - -

نظر شما در مورد : اطلاعیه شماره 3 هیئت مرکزی نظارت/ مهلت اعتراض

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها