مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3026 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 -ساعت : 01:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر تاکنون 3 بار کلنگ‌زنی شده است

مازند شورا: نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر تاکنون سه‌ بار کلنگ‌زنی شده است، اما مردم هنوز شاهد حرکت جدی و عملی در این خصوص نیستند.

مازند شورا: نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی در سومین جلسه شورای اداری نوشهر با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور در سالن اجتماعات فرمانداری نوشهر برگزار شد.

قاسم احمدی‌لاشکی در این جلسه در سخنانی به بیان برخی مشکلات منطقه پرداخت و گفت: نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر تاکنون سه‌ بار کلنگ‌زنی شد، اما مردم هنوز شاهد حرکت جدی و عملی در این باره نبودند.

وی با بیان اینکه سه پنجم خاک نوشهر را بخش کجور تشکیل می‌دهد، افزود: این منطقه با بیش از 60 روستا و نیز دو شهر راه دسترسی مناسبی ندارد و همچنین در بحث گازرسانی هم کار مطالعاتی آن رو به اتمام است و مردم کجور منتظر اقدامات خوبی از سوی دولت در این باره هستند.

احمدی به عدم هماهنگی بین دستگاه‌های دولتی برای اجرای مصوبات دولتی اشاره کرد و بیان داشت: پروژه راه دسترسی به بندر نوشهر از کنار باغ اکولوژی از مصوبات دولت است و برای ما نیز مهم است و از طرفی هم به شدت با قطع درخت مخالفم، اما این راه باید به سرانجام برسد تا مشکل مردم منطقه حل شود.

وی عنوان کرد: منطقه صلاح‌الدین‌کلا با بیش از 20 هزار نفر جمعیت نیازمند ارتقا به بخش است که در این باره کتابچه آن آماده شد و امیدواریم در این مورد از سوی دولت نتیجه خوبی داشته باشد./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نوشهر،زباله،پسماند - -

نظر شما در مورد : نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر تاکنون 3 بار کلنگ‌زنی شده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*