مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3026 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 -ساعت : 01:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر تاکنون 3 بار کلنگ‌زنی شده است

مازند شورا: نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر تاکنون سه‌ بار کلنگ‌زنی شده است، اما مردم هنوز شاهد حرکت جدی و عملی در این خصوص نیستند.

مازند شورا: نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی در سومین جلسه شورای اداری نوشهر با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور در سالن اجتماعات فرمانداری نوشهر برگزار شد.

قاسم احمدی‌لاشکی در این جلسه در سخنانی به بیان برخی مشکلات منطقه پرداخت و گفت: نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر تاکنون سه‌ بار کلنگ‌زنی شد، اما مردم هنوز شاهد حرکت جدی و عملی در این باره نبودند.

وی با بیان اینکه سه پنجم خاک نوشهر را بخش کجور تشکیل می‌دهد، افزود: این منطقه با بیش از 60 روستا و نیز دو شهر راه دسترسی مناسبی ندارد و همچنین در بحث گازرسانی هم کار مطالعاتی آن رو به اتمام است و مردم کجور منتظر اقدامات خوبی از سوی دولت در این باره هستند.

احمدی به عدم هماهنگی بین دستگاه‌های دولتی برای اجرای مصوبات دولتی اشاره کرد و بیان داشت: پروژه راه دسترسی به بندر نوشهر از کنار باغ اکولوژی از مصوبات دولت است و برای ما نیز مهم است و از طرفی هم به شدت با قطع درخت مخالفم، اما این راه باید به سرانجام برسد تا مشکل مردم منطقه حل شود.

وی عنوان کرد: منطقه صلاح‌الدین‌کلا با بیش از 20 هزار نفر جمعیت نیازمند ارتقا به بخش است که در این باره کتابچه آن آماده شد و امیدواریم در این مورد از سوی دولت نتیجه خوبی داشته باشد./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نوشهر،زباله،پسماند - -

مطالب مرتبط با : نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر تاکنون 3 بار کلنگ‌زنی شده است
نظر شما در مورد : نیروگاه 500 مگاواتی نوشهر تاکنون 3 بار کلنگ‌زنی شده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها