پروسه انتخاب شهردار حداقل یک ماه به طول می انجامد/مهم ترین معضل شهرستان قائمشهر بحث زباله است

تاریخ انتشار : سه شنبه 07 شهریور 1396 - ساعت : 14:56

کد مطلب: 30264 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پویامهر در گفت و گو با مازندشورا عنوان کرد:

پروسه انتخاب شهردار حداقل یک ماه به طول می انجامد/مهم ترین معضل شهرستان قائمشهر بحث زباله است

اختصاصی مازندشورا: قائمشهر یکی از شهرستان هایی است که اعضای شورای آن پس از اتمام جلسات به جمع بندی مشخصی در مورد انتخاب شهردار نرسیده اند و به انتخاب سرپرست بسنده کرده اند

اختصاصی مازندشورا: این روزها جلسات شورای شهر در شهرستان های مختلف جهت انتخاب شهردار در حال برگزاری است. قائمشهر یکی از شهرستان هایی است که اعضای شورای آن پس از اتمام جلسات به جمع بندی مشخصی در مورد انتخاب شهردار نرسیده اند و به انتخاب سرپرست بسنده کرده اند. بدین ترتیب حمید خنکدار طی حکمی از سوی اعضای پنجمین دوره شورای شهرِ شهرستان قائمشهر به عنوان سرپرست شهرداری قائمشهر منصوب شد. مازندشورا برای اطلاع از چگونگی این انتخاب به سراغ ایمان پویامهر یکی از اعضای شورای شهر قائمشهر رفته و گفت و گویی را با وی ترتیب داده است:

پویامهر در آغاز گفت و گو ضمن تاکید بر اهمیت انتخاب شهردار با اشاره به جلسات شورا گفت: برای انتخاب و اعتماد به فرد مشخصی به مدت 4سال آن هم برای جایگاه مهم شهرداری به جمع بندی نرسیدیم، به همین خاطر با نظر همه‌ی اعضای شورا تصمیم بر آن شد که برای انجام امور جاری سرپرست انتخاب کنیم. به هر حال در چنین شرایطی بیشتر مسائل مالی و انتقال اسناد و ... مطرح است. به این علت آقای حمید خنکدار که از پرسنل شهرداری و معاون سابق اداری و مالی شهرداری بودند را برای سرپرستی شهرداری انتخاب کردیم. ایشان تسلط کافی بر امور مالی دارند و تا انتخاب قطعی شهردار می توانند کمک بسیاری به مجموعه داشته باشند.

وی در ادامه با بیان این نکته که پروسه انتخاب شهردار حداقل یک ماه به طول خواهد انجامید گفت: تا به حال شش نفر رزومه خود را جهت قرارگیری در گزینه های شهرداری تحویل اعضای شورا داده اند.

عضو شورای شهر قائمشهر در پایان با اشاره به مشکلات و معضلات شهر و اولویت های کاری اعضای شورا خاطر نشان کرد: تمام اعضای شورا متفق القول بر این باورند که مهم ترین معضل شهرستان قائمشهر بحث زباله‌ها است. همچنین در اولویت های بعدی موضوع ترافیک شهرستان نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. البته شهرستان قائمشهر در بحث گردشگری و فضای سبز نیز محروم است. سعی می کنیم معضلات بخش پشت راه آهن شهر قائمشهر و بافت فرسوده نیز با تعامل بیشتر مردم و مسئولین برطرف شود. امیدواریم با همیاری دیگر اعضای شورای شهر و کمک شهردار بتوانیم فعالیت های مثبتی در این زمینه‌ها انجام دهیم.

مصاحبه از:سید محمدمهدی کیا


برچسب ها : #شورا #شورای اسلامی قائمشهر #شهردار #شهردار قائمشهر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : پروسه انتخاب شهردار حداقل یک ماه به طول می انجامد/مهم ترین معضل شهرستان قائمشهر بحث زباله است

*

*


X https://sport45.site/