همچنان بررسی برای انتخاب شهردار در آمل ادامه دارد/ ممکن است شهردار قبلی ابقا شود!

تاریخ انتشار : چهار شنبه 08 شهریور 1396 - ساعت : 11:49

کد مطلب: 30361 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در گفت و گو مازندشورا با قاسم رسولی مقدم بیان شد:

همچنان بررسی برای انتخاب شهردار در آمل ادامه دارد/ ممکن است شهردار قبلی ابقا شود!

اختصاصی مازندشورا: دوست محمد کوهستانی معاون مالی و اداری شهرداری آمل به عنوان سرپرست شهردار از سوی اعضای شورای شهر انتخاب شد.

اختصاصی مازندشورا: مدتی است که در شهرهای مختلف استان، اعضای شورای شهرها به انتخاب سرپرست شهرداری روی آورده اند.

انتخاب شهرداری که واجد شرایط باشد، امری طولانی و مهم برای شورا به حساب می آید چرا که شهردار بازوی اجرای شورای شهر است. ارتباط شهرداری و شورا همانند ارتباط کاغذ و قلم است، ارتباطی مفید که در پی آن به ارایه صحیح خدمات شهری و مصوبات منجر می شود؛ گرچه این روزها خواسته یا ناخواسته،  بیشتر شاهد بُعد سیاسی انتخاب شهردار هستیم درصورتی که شهردار دارای ماهیت خدماتی و اداری می باشد.

بنا به دلایل مذکور، اعضای شورای اسلامی شهر آمل نیز درحال بررسی بهترین گزینه برای انتخاب شهردار هستند و مازندشورا نیز برای مطلع شدن از روند فعالیت آنها گفت و گویی را با قاسم رسولی مقدم ترتیب داده است:

رسولی مقدم در ابتدای گفت و گوی خود عنوان کرد: اولین وظیفهی شورا، انتخاب شهردار می باشد و به دلیل زمان بر بودن این پروسه به انتخاب سرپرست شهردار روی آوردیم چرا که امور شهرداری باید ادامه پیدا کند و دچار اختلال نشود؛ همچنین درحال بررسی گزینه های احتمالی شهردار هستیم و تلاش اعضای شورا اینچنین است که در کمتر از یک ماه شهردار مشخص شود اما ممکن است این فرآنید طولانی تر شود.

وی در ادامه افزود: چالش های بسیار مهمی پیش روی شهردار آینده می باشد که ازمهم ترین آنها می توان به مشکل مالی شهرداری اشاره کرد. از دیگر مشکلات مهم می توان به بحث زباله شهرستان رسیدگی شود؛ شورای آمل با هماهنگی دستگاه های مختلف شهر به سرانجام برسانیم.

رسولی مقدم خاطرنشان کرد که حتی شهردار قبلی نیز می تواند یکی از انتخاب های شورای شهر باشد.

این عضو شورا درباره ی اوضاع نا به سامان زباله های آمل متذکر شد که محل کنونی دفن زباله های منطقه دیگر جوابگو حجم زباله ها نیست بدین ترتیب مکان جدیدی با حمیات نماینده شهر، امام جمعه و دیگر همیاران مشخص شده است و در آینده ای نزدیک شاهد جا به جایی مکان دفن زباله ها و نیز از بین بردن اثرات منفی زیست محیطی محل دفن قدیمی زباله ها خواهیم بود.

مصاحبه از: علی نوری


برچسب ها : #شهرداری آمل #آمل #قاسم رسولی مقدم #شورای شهر آمل #مازندران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : همچنان بررسی برای انتخاب شهردار در آمل ادامه دارد/ ممکن است شهردار قبلی ابقا شود!

*

*


X https://sport45.site/