مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3039 -تاریخ انتشار : سه شنبه 17 اردیبهشت 1392 -ساعت : 12:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
لیست ائتلافی حامیان شهردار جوان در حال تکمیل شدن است

سخنگوی ائتلاف حامیان عبوری

لیست ائتلافی حامیان شهردار جوان در حال تکمیل شدن است

مازند شورا: سخنگوی ائتلاف حامیان عبوری گفت: لیست حامیان شهردار جوان ساری برای انتخابات چهارمین دوره شورای شهر ساری در حال تکمیل شدن می‌باشد و در آینده نزدیک معرفی می‌شوند.

مازند شورا: سخنگوی ائتلاف حامیان عبوری گفت :لیست حامیان شهردار جوان ساری برای انتخابات چهارمین دوره شورای شهر ساری در حال تکمیل شدن می باشد و در آینده نزدیک معرفی می شوند.

حجه السلام یاسر طاهری به چالشهای موجود در شهر ساری اشاره کرد و خاطر نشان کرد : ساری پیشانی مرکز استان مازندران می باشد و باید مدیران به این امر مهم توجه داشته باشند تا با گذشت زمان به جایگاه اصلی خود برسد

سخنگوی ائتلاف حامیان عبوری به عدم برنامه ریزی صحیح مدیریت شهری در گذشته اشاره کرد و یاد اورشد :شهروندان زمانی متوجه عقب ماندگی ساری شده اند که با روی کار امدن شهردار جوان تحول، تغییر، عمران و ابادی را در کمتر از یکسال مشاهده کردند و با سوال کردن  از شهروندان می شود به این سخن رسید

امام جماعت مسجد امام حسن عسکری (ع) راهبند، ساری را شاهراه مواصلاتی پایتخت فرهنگی و پایتخت سیاسی کشور دانست و اذعان کرد :از آنجاییکه ساری محل عبور زائران حضرت ثامن الحجح علی ابن موسی الرضا (ع) می باشد باید در ابعاد فرهنگی ،اجتماعی و عمرانی زبانزد همگان باشد که بحمد الله با روی کار امدن شهردار جوان این مهم در حال رخ دادن می باشد .

عضو شورای مرکزی ائتلاف حامیان عبوری به مشکلات عمرانی ساری اشاره کرد و گفت : بافت فرسوده مسکن ،تراکم ساخت و ساز و فله ای کارکردن از مشکلات ساری است که در چند جلسه این مشکلات به شهردار انتقال داده شد که با نگاه مثبت در حال انجام شدن می باشد .

طاهری به دو ویژگی اساسی شهر ساری اشاره کرد و خاطر نشان کرد : ساری دارای دو ویژگی اساسی است که اصفهان هم دارا نمی باشد و ان هم در شمالش دریا و در جنوب ساری جنگل و فضای سبزی است که دارای پتانسیل فراوانی برای توسعه و برنامه ریزی برای اشتغالزایی و اماکن تفریحی و توریستی می باشد .

سخنگوی ائتلاف حامیان عبوری حضور پرشور مردم در انتخابات جاری در کشور را یک امر ضروری دانست و خاطر نشان کرد :حضور حداکثری کشور را از تهدیدات دشمنان قسم خورده بیمه می کند و افرادی باید در شورای شهر را پیدا کنند که از تخصصهای لازم برخوردار باشند و مشکلات شهروندان را لمس کرده باشد.

 وی با یاد اوری این نکته که برای کمک به انتخاب افراد اصلح ،برای تشکیل شورای شهر منسجم و هماهنگ و متخصص ،ائتلاف حامیان عبوری تشکیل شد و با چند ماه کار تشکیلاتی و شناسایی افراد متخصص  و درد اشنا در حال تکمیل این لیست در آینده نزدیک می باشیم .

طاهری در پایان ضمن تشکر از سربازان امام زمان (عج) در اجرای امنیت در شهر و کشور ، مهمترین فاکتور کاندیداها برای حضور در لیست ائتلاف حامیان شهردار جوان را صلاحیت از مراجع چهارگانه و هیات اجرایی دانست و تاکید کرد اگر کاندیدایی دارای شبههای باشند یقینا در این لیست قرار نخواهند گرفت./ صبح شمال

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها ، سا - -

نظر شما در مورد : لیست ائتلافی حامیان شهردار جوان در حال تکمیل شدن است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها