مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3058 -تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 -ساعت : 18:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حضور بانوان نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در قائم شهر چشمگیر بوده است

مازند شورا: فرماندار قائم شهر، حضور بانوان نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در قائم شهر را چشمگیر دانست.

مازند شورا: علی پیرفلک بعد از ظهر یکشنبه در جلسه شورای اداری قائم شهر با بیان اینکه انتخابات شوراها و ریاست جمهوری فرصت بزرگ و تاریخی برای ملت ایران است، اظهار داشت: ملت بدون توجه به وقت تلف‌ کنی‌های دشمنان که با ترفندها و شمایل جدید و با نفوذ در حوزه رسانه‌ها خواستار خروج مردم از صحنه انتخابات هستند به میدان خواهند آمد و رویای دشمنان را به اضمحلال و نابودی خواهد کشاند.
 
وی تاکید کرد: در عرصه انتخابات، مسئولان وظیفه دارند تا بسترهای لازم را در سایه امنیت و آرامش و با حفظ قانون و امانت‌داری برای حضور حداکثری و هوشمندانه مردم فراهم کنند.
 
رئیس ستاد انتخابات شهرستان قائم شهر افزود: مسئولان با حفظ بی‌طرفی، دوری از حرکات سیاسی به نفع یا ضرر فردی خاص و جلوگیری از واگذاری امکانات دولتی برای نامزدها تنها به وظایف قانونی خود عمل کنند.
 
این مسئول بیان کرد: در چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، 973 نفر ثبت نام کردند که اسامی 169 نفر در حوزه شهری و 804 نفر در حوزه روستاهای بخش مرکزی شهرستان قائم شهر به ثبت رسید.
 
وی حضور بانوان را در این دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا قابل توجه ارزیابی کرد و افزود: 58 بانو اعلام آمادگی کردند که 15 نفر از حوزه شهری و 43 نفر نیز از حوزه روستایی هستند.
 
این مسئول، میزان رشد افراد ثبت نام شده با تحصیلات عالی را در این دوره قابل توجه دانست و ابراز داشت: 11 نفر با مدرک دکترا و چهار روحانی از داوطلبان شوراها هستند.
 
پیرفلک با بیان اینکه کار بررسی صلاحیت داوطلبان شوراها از امروز غاز خواهد شد، افزود: رد صلاحیت برخی داوطلبان که توسط برخی افراد در شهر پراکنده شده شایعه‌ای بیش نیست چرا که کار بررسی صلاحیت‌ها هنوز آغاز نشده بلکه این برنامه از فردا آغاز و تا 18 اردیبهشت به نامزدها ابلاغ می‌شود تا در صورت عدم تایید با ارائه اسناد و مدارک جهت شکایت و تایید صلاحیت خود تا اعلام نهایی تایید صلاحیت‌ها در 28 اردیبهشت اقدام کنند./ مهر
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شورای شهر، - -

نظر شما در مورد : حضور بانوان نامزد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در قائم شهر چشمگیر بوده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها