مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3060 -تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 -ساعت : 14:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بررسی دو هزار شکایت انتخاباتی در هیات نظارت

مازند شورا: رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور گفت: هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها و هیات‌های عالی نظارت در استان‌ها به بیش از دو هزار شکایت مطرح شده رسیدگی کردند

مازند شورا: رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور گفت: هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها و هیات‌های عالی نظارت در استان‌ها به بیش از دو هزار شکایت مطرح شده رسیدگی کردند.

محمد جواد کولیوند نماینده مردم کرج اظهار داشت: شکایت‌های مطرح شده عموما در استان‌ها و بخش‌ها رخ داده و بیشتر در خصوص نحوه ثبت‌نام و تبلیغات زودهنگام داوطلبان بوده است.

وی تأکید کرد: اعضای شوراهای اسلامی کشور دقت داشته باشند از تریبونی که در اختیار دارند با توجه به مقررات مندرج در فصل پنجم آئین‌نامه انتخابات شوراهای اسلامی کشور، در جهت پیشبرد اهداف تبلیغی خود بهره نبرند.

رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور با اشاره به اینکه در حدود 2 هزار نفر از بازرسان ویژه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور برای انجام امور محوله آموزش می‌بینند، خاطرنشان کرد: اعتمادسازی و ایجاد امید در میان مردم مهمترین گزینه‌ای است که با حضور بازرسان و اعضای هیئت‌های عالی و مرکزی نظارت در سطح کشور می‌توان به آن دست یافت تا شاهد حماسه‌آفرینی دیگری در نظام اسلامی باشیملینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها،هیئت - -

نظر شما در مورد : بررسی دو هزار شکایت انتخاباتی در هیات نظارت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها