مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3064 -تاریخ انتشار : یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 -ساعت : 10:15

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آغاز اجرای طرح های فاضلاب شرق مازندران

مازند شورا: مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران گفت: اجرای طرح های فاضلاب شرق مازندران با تخصیص اعتبارات مکفی آغاز می شود.

مازند شورا: محمد تقي حسين زاده بعد از ظهر یکشنبه در نشست بررسي مشكل آب آشاميدني شهرهاي شرق مازندران اظهار داشت:  طرحهاي بسيار جامع و خوبي در شهرهاي بهشهر، نكا و گلوگاه در دست اجرا و مطالعه بوده كه درصورت تامين اعتبار اين طرحها در موعد مقرر براي ارائه خدمات بهتر به مردم به بهره برداري خواهند رسيد.
 
وي افزود: پروژه آب شيرين كن گلوگاه با مدت تامين آب آشاميدني به ميزان 100 ليتر در ثانيه، آبرساني به شهرهاي نكا و بهشهر باحفر و تجهيز دو حلقه چاه، اجراي سه كيلومتر خط انتقال و تجهيز يك حلقه چاه با هدف تامين آب به میزان 140 ليتر در ثانيه، حفر و تجهيز يك حلقه چاه در رستمكلا، احداث سه باب مخزن و ايستگاه پمپاژ و حفر يك حلقه چاه از جمله طرح های شرکت آبفای شهری در شرق مازندران است.
 
حسين زاده به مطالعه 20 كيلومتر خط انتقال آب اشاره کرد و افزود: درصورت تامين اعتبارات آبفاي شهري تمام تلاش خود را براي خدمت صادقانه به مردم انجام خواهد داد.
 
احمد علی مقيمي، نماينده مردم شهرهاي بهشهر، نكا و گلوگاه درمجلس شوراي اسلامي گفت: همه ما خادم نظام و مردم بوده و به ميدان آمدیم تا به مردم خدمت كنيم و در اين راستا تمام تلاش خود را در مجلس براي جذب اعتبارات مورد نياز بكار خواهيم گرفت.
 
شهرستانهای شرق مازندران بالغ بر 500 هزار نفر جمعیت دارد./ مهر
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فاضلاب، بهشهر ،شرق م - -

نظر شما در مورد : آغاز اجرای طرح های فاضلاب شرق مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها