مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3068 -تاریخ انتشار : شنبه 14 اردیبهشت 1392 -ساعت : 19:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رد صلاحیت افراد شایعه است

فرماندار قائمشهر:

رد صلاحیت افراد شایعه است

مازند شورا: فرماندار قائمشهر با اشاره به شایعه رد صلاحیت برخی کاندیداهای انتخابات شوراهای شهر و روستا تاکید کرد: بررسی صلاحیت نامزدهای شوراها از فردا آغاز می‌شود.

مازند شورا: قائمشهر، علی پیرفلک بعدازظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه انتخابات شوراها و ریاست جمهوری فرصت بزرگ و تاریخی برای ملت ایران است، اظهار داشت: ملت بدون توجه به وقت تلف‌کنی‌های دشمنان که با ترفندها و شمایل جدید و با نفوذ در حوزه رسانه‌ها خواستار خروج مردم از صحنه انتخابات است به میدان خواهند آمد و رویای دشمنان را به اضمحلال و نابودی خواهد کشاند.

وی تاکید کرد: در عرصه انتخابات، مسئولان وظیفه دارند تا بسترهای لازم را در سایه امنیت و آرامش و با حفظ قانون و امانت داری برای حضور حداکثری و هوشمندانه مردم فراهم کنند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان قائمشهر خاطرنشان کرد: مسئولان با حفظ بی‌طرفی، دوری از حرکات سیاسی به نفع یا ضرر فردی خاص و جلوگیری از واگذاری امکانات دولتی برای نامزدها تنها به وظایف قانونی خود عمل کنند.

این مسئول بیان کرد: در چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، 973 نفر ثبت نام کردند که اسامی 169 نفر در حوزه شهری و 804 نفر در حوزه روستاهای بخش مرکزی شهرستان قائمشهر به ثبت رسید.

وی حضور بانوان را در این دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا قابل توجه ارزیابی کرد و افزود: 58 بانو اعلام آمادگی کردند که 15 نفر از حوزه شهری و 43 نفر نیز از حوزه روستایی هستند.

این مسئول میزان رشد افراد ثبت نام شده با تحصیلات عالی را در این دوره قابل توجه دانست و ابراز داشت: 11 نفر با مدرک دکترا و چهار روحانی از داوطلبان شوراها هستند.

پیرفلک با بیان اینکه کار بررسی صلاحیت داوطلبان شوراها از فردا آغاز خواهد شد، خاطرنشان کرد: رد صلاحیت برخی داوطلبان که توسط برخی افراد در شهر پراکنده شده شایعه‌ای بیش نیست چرا که کار بررسی صلاحیت‌ها هنوز آغاز نشده بلکه این بر نامه از فردا آغاز و تا 18 اردیبهشت به نامزدها ابلاغ می‌شود تا در صورت عدم تایید با ارائه اسناد و مدارک جهت شکایت و تایید صلاحیت خود تا اعلام نهایی تایید صلاحیت‌ها در 28 اردیبهشت اقدام کنند./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ،شوراها ، ق - -

نظر شما در مورد : رد صلاحیت افراد شایعه است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها