مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3074 -تاریخ انتشار : جمعه 13 اردیبهشت 1392 -ساعت : 16:38

چاپ به اشتراگ گذاشتن

در انتخابات شوراها نباید دنبال سیاست‌بازی بود

مازند شورا: نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور تاکید کرد: اگر شوراها به مطامع سیاسی آلوده شوند حتما به مردم لطمات جبران‌ناپذیری وارد می‌کند.

مازند شورا: نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور تاکید کرد: اگر شوراها به مطامع سیاسی آلوده شوند حتما به مردم لطمات جبران‌ناپذیری وارد می‌کند.

محمد ابراهیم رضایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: با توجه به وظیفه و ماموریتی که در قانون اساسی برای شوراها در تمامی ابعاد اقتصادی، بهداشتی ، آموزشی، رفاهی و ... پیش بینی شده است باید تمامی کسانی که در انتخابات شوراها ورود کرده‌اند، دارای تخصص و دانش بیشتری در حوزه‌های تعریف شده باشند.

وی تصریح کرد: ورود سلایق و صنوف مختلف به انتخابات شوراها را به فایل نیک می‌گیریم و از مردم نیز انتظار داریم به هر که کارآمدتر و صالح‌تر باشد رای دهند.

این عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها خاطر نشان کرد: توصیه می‌کنم به کسانی رای داده شود که امین و درستکارباشند و به دنبال سیاست‌بازی نروند.

وی تاکید کرد: در هر جایی که امانتداری شوراها کمرنگ‌تر شده و به دنبال سیاست رفته‌اند، موجب شکست شده و نهایتا به شهر لطمه وارد شده است.

رضایی ضمن ابراز نگرانی از سیاسی شدن انتخابات شوراها گفت: اگر سلایق و جریانهای فکری و سیاسی بخواهند شوراها را پله‌ای برای اهداف سیاسی خود قرار دهند، به جامعه ظلم کرده‌اند.

نایب ریئس کمیسیون شوراها با بیان اینکه شوراها حوزه سیاست نیست، حوزه‌ی خدمات است، اظهار کرد: در شوراها باید رشد، پیشرفت و بهینه کردن زندگی مردم مورد توجه قرار گیرد در حالیکه باید دانست سیاست حوزه‌اش جدا است و در حیطه کار شوراها نیست.

نماینده مردم خمین در مجلس با اشاره به شرایط انتخاباتی شوراها در کلان شهر تهران گفت: متاسفانه بعضا شاهدیم که بر خلاف شهرستانها، تهران محلی برای وزن‌کشی جریانات سیاسی شده است در حالی که کاندیداها باید از کار سیاست‌بازی فاصله بگیرند.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها ،شور - -

نظر شما در مورد : در انتخابات شوراها نباید دنبال سیاست‌بازی بود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها