مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3090 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392 -ساعت : 15:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

120 هزار ناظر انتخابات شوراها آموزش می‌بینند

مازند شورا: آموزش 120 هزار ناظر این هیات در سراسر کشور از پانزدهم اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور گفت: آموزش 120 هزار ناظر این هیات در سراسر کشور از پانزدهم اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.
 
به گزارش مازند شورا به نقل از ایلنا محمد جواد کولیوند گفت: در همایشی که هفته گذشته با حضور دبیران هیات‌های عالی نظارت استان‌ها در تهران داشتیم، بایدها و نبایدهای قانونی و امور اجرایی به این عزیزان گفته شد؛ اما آموزش 120 هزار ناظر این هیات در سراسر کشور از پانزدهم تا سی‌ام اردیبهشت‌ماه عملیاتی می‌شود.
 
وی با اشاره به این که هیات‌های عالی نظارت در استان‌ها از دی‌ماه سال گذشته تشکیل شده‌اند، تاکید کرد: معاونت آموزش هیات مرکزی پس از تشکیل هیات‌های عالی در استان‌ها اقدام به آموزش حضوری و مکاتبه‌ای این اعضا کرد و توانست تعداد 2250 نفر را در شهرستان‌ها و 9600 نفر را در بخش‌ها آموزش دهد.
 
رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها با توجه به شهرت دبیران هیات‌های نظارت در استان‌ها، از آنها خواست که همه تلاش خود را معطوف به انجام وظایف خود کنند و از هرگونه جانب‌داری و فعالیت تبلیغی له یا علیه کاندیدایی بپرهیزند.
 
کولیوند تاکید کرد: در بررسی صلاحیت‌ها نباید دایره را آنقدر تنگ کرد که انتخاب محدود شود. نظام خواستار استفاده از افراد متعهد و متخصص از سلایق در بخش‌های گوناگون است که مقبولیت دارند و مورد تایید هستند.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها، شو - -

نظر شما در مورد : 120 هزار ناظر انتخابات شوراها آموزش می‌بینند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها