مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3096 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 11 اردیبهشت 1392 -ساعت : 10:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن

افزایش 2 برابری ثبت نام عضویت در شوراهای سوادکوه

مازند شورا: رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه گفت: ثبت‌نام عضویت در شوراهای اسلامی شهرستان سوادکوه نسبت به دوره قبل دو برابر شده است

مازند شورا: رمضانعلی قاسمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سوادکوه با اشاره به اینکه مراسم تجلیل از شوراهای اسلامی سوادکوه در 16 اردیبهشت برگزار می‌شود، اظهار داشت: این مراسم با همکاری فرمانداری و نمایندگان سوادکوه در مجلس شورای اسلامی و شهرداران و شوراهای اسلامی این شهرستان برگزار می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه با بیان هدف برگزاری مراسم شهرستانی تجلیل از شوراهای سوادکوه، افزود: افزایش انگیزه فعالیت در شوراها و بیان استعدادها و مشکلات آن از دلایل برگزاری مراسم تجلیل از شوراهای اسلامی شهرستان سوادکوه است.

وی با تقدیر از همکاری و تعامل دو نماینده سوادکوه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همکاری و تعامل دو نماینده سوادکوه در مجلس شورای اسلامی موجب توسعه شهرستان و پیگیری معضلات شهرستان را فراهم می‌آورد و شوراها می‌توانند از این فرصت استفاده کنند.

قاسمی با تاکید بر اینکه حضور تعداد قابل توجهی از کاندیداهای عضویت در شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای سوادکوه بی‌نظیر بوده است، یادآوری کرد: تعداد کاندیداهای عضویت در چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهرستان سوادکوه نسبت به دوره قبل حداقل دو برابر شده است.

وی افزود: استقبال کاندیداهای عضویت در شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای سوادکوه نوعی حماسه سیاسی در راستای خواسته‌های مقام معظم رهبری محسوب می‌شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان سوادکوه که سابقه حضور در دوره‌های دوم و سوم شورای اسلامی شهر پل سفید به مدت 10 سال را در کارنامه خود دارد و در انتخابات دوره چهارم شوراهای اسلامی ثبت‌نام نکرده است به کارنامه فعالیت شوراهای اسلامی شهرستان سوادکوه اشاره کرد و گفت: کارنامه فعالیت شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای سوادکوه با توجه به امکانات و ظرفیت‌های موجود، ایده‌آل بوده است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای شهر، شوراها، ا - -

نظر شما در مورد : افزایش 2 برابری ثبت نام عضویت در شوراهای سوادکوه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها