مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3097 -تاریخ انتشار : سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 -ساعت : 20:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

آغاز ساخت مرحله دوم محور قزوین ـ الموت، تنكابن

مازند شورا: عملیات اجرایی ساخت مرحله دوم محور قزوین، الموت و تنكابن با اختصاص شش هزار میلیارد ریال آغاز شد.

مازند شورا: احمد عجم در مراسم آغاز به كار ساخت مرحله دوم محور قزوین، الموت و تنكابن اظهار داشت: برای اجرای این طرح ملی به طول 52 كیلومتر، شش هزار میلیارد ریال اعتبار از سوی دولت تخصیص داده شده است.

وی با اشاره به واگذاری این پروژه به قرارگاه خاتم‌الانبیا اظهار امیدواری كرد و گفت: با انتخاب پیمانكاری قوی و مجرب، در اجرای این طرح تسریع بخشیده می‌شود.

این مسئول ادامه داد: مردم باید بدانند كه با این ابتكار و موافقت دولت، زمان تقریبا 27 ساله اجرای پروژه محور قزوین، الموت و تنكابن را به سه سال كاهش داده‌ایم كه یك انقلابی در زمینه راه‎سازی و اجرای پروژه‌هاست كه بسیار فوق‌العاده است و شاید كمتر مورد توجه قرار گرفته است.

استاندار قزوین خاطرنشان كرد: در شرایطی كه قدری تنگناهای اقتصادی وجود دارد دولت 6 هزار میلیارد ریال اعتبار برای پروژه محور قزوین، الموت و تنكابن پیش‌بینی كرده كه در طی یك پروسه سه ساله صورت می‌گیرد كه محل اعتبار آن از منبع مطمئنی است.

عجم تصریح كرد: با اجرای پروژه محور قزوین، الموت و تنكابن علاوه بر اینكه سطح فنی راه‌های روستایی ارتقا می‌یابد، منافع زیادی نصیب استان قزوین، مازندران و در ادامه استان گیلان می‌شود.

گفتنی است، فاز نخست محور قزوین، الموت و تنكابن به طول 62 كیلومتر در حال حاضر بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیكی دارد.

پروژه محور قزوین، الموت و تنكابن به طول 148 كیلومتر از بركات سفر مقام معظم رهبری به استان قزوین است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حمل و نقل، تنکابن، ک - -

نظر شما در مورد : آغاز ساخت مرحله دوم محور قزوین ـ الموت، تنكابن

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها