مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3100 -تاریخ انتشار : سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 -ساعت : 12:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بی‌توجهی شهرداری رامسر برای ساماندهی کشتارگاه‌ها

مازند شورا: رئیس شبکه دامپزشکی رامسر گفت: عدم توجه جدی شهرداری‌‌های شهرستان رامسر درباره ساماندهی کشتارگاه‌ها و اختصاص ماشین‌های مخصوص حمل گوشت سلامت مردم را تهدید می‌کند.

مازند شورا: محمدجواد رفیعی مسئول شبکه دامپزشکی شهرستان رامسر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در رامسر اظهار کرد: عدم توجه جدی شهرداری‌‌های شهرستان رامسر درباره ساماندهی کشتارگاه‌ها و اختصاص ماشین‌های مخصوص حمل گوشت سلامت مردم را تهدید می‌کند و در این باره به شهرداری‌ها نامه زدیم ولی پاسخی دریافت نکردیم.

رفیعی درباره درج تصویری در یکی از نشریات محلی درباره حمل گوشت غیر بهداشتی با ماشین مزدا در رامسر بیان کرد: در مورد کشتارگاه‌ها دو بحث مالکیت و نظارت مطرح است که مالکیت متعلق به شهرداری‌ها و نظارت بهداشتی بر عهده شبکه دامپزشکی است که نماینده دامپزشکی هر روز صبح در کشتارگاه حضور می‌یابد و با مهر و برچسب کاغذی گوشت را از نظر سلامت تایید می‌کند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: توزیع گوشت از کشتارگاه به قصابی‌ها بر عهده شهرداری‌ها است و خودروی حمل گوشت را باید شهرداری‌ها تهیه کنند.

رفیعی تصریح کرد: وضعیت کشتارگاه‌های شهرستان مستهلک و ظرفیت آن نیز بسیار پایین است و در زمان پیک جمعیت و حضور مسافران، ماشین‌های حمل گوشت جوابگو نیستند و این در حالی است که برای سلامت گوشت از محل ذبح تا قصابی‌ها باید از ماشین‌های سردخانه‌دار استفاده شود.

به گزارش فارس، کشتارگاه شهر رامسر در سال 1317 و کشتارگاه جدید الاحداث کتالم و سادات شهر در سال 1379 بنا شده است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رامسر ، کشتارگاه ، ش - -

نظر شما در مورد : بی‌توجهی شهرداری رامسر برای ساماندهی کشتارگاه‌ها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها