مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3104 -تاریخ انتشار : سه شنبه 10 اردیبهشت 1392 -ساعت : 12:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آخرین وضعیت انتخابات شوراها

آخرین وضعیت انتخابات شوراها

مازند شورا: تا کنون هیئت‌های نظارتی و اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور انتخاب شده است. این هیئت ۳۱ هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستاهای کشور را در ۳۱ استان انتخاب کرده و این ۳۱ هیئت نیز هیئت‌های نظارتی بخش‌های تابع خود را انتخاب کرده اند.

مازند شورا: داوود محمدی آخرین وضعیت برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور را تشریح کرد و به باشگاه خبرنگاران گفت: تا کنون هیئت‌های نظارتی و اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور انتخاب شده است.
 
وی افزود: هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور متشکل از نماینده مجلس است که توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی انتخاب شده اند.
 
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک افزود: این هیئت ۳۱ هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهر و روستاهای کشور را در ۳۱ استان انتخاب کرده و این ۳۱ هیئت نیز هیئت‌های نظارتی بخش‌های تابع خود را انتخاب کرده اند.
 
عضو هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ادامه تصریح کرد: هیئت‌های اجرایی این انتخابات نیز توسط فرماندار انتخاب و به هیئت مرکزی نظارت معرفی شده است.
 
وی ادامه داد: بنابراین تاکنون هیئت‌های اجرایی و نظارتی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور انتخاب شده است.
 
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس، خاطر نشان کرد: استعلام از مراجع ۴ گانه وزارت اطلاعات، وزارت کشور، نیروی انتظامی و ثبت احوال نیز انجام شده است
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابت، شوراها، هئی - -

نظر شما در مورد : آخرین وضعیت انتخابات شوراها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها