مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 31071 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 16 شهریور 1396 -ساعت : 16:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ترافیک سنگین در محور های هراز و کندوان

ترافیک سنگین در محور های هراز و کندوان

مازندشورا: ساری - ایرنا - فرمانده پلیس راه مازندران گفت که هم اکنون در هر 2 مسیر رفت و برگشت جاده هراز و همچنین در جاده کندوان از کرج به سمت مرزن آباد ترافیک سنگین است.

مازندشورا: سرهنگ علیرضا قدمی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : با توجه به اعمال محدودیت های ترافیکی در جاده های مازندرن ، در محور هراز حد فاصل لاسم تا امام زاده هاشم و پلیس راه بایجان تا آب اسک ، شاه زید تا سه راهی چلاو در مسیر تهران به آمل و از محدود پارک جنگلی تا سه راهی چلاو در مسیر رفت به سمت تهران ترافیک سنگین است .
وی گفت : محور کندوان هم در محدوده بیلقان تا آدران ، تونل تا پل زنگوله در مسیر کرج به چالوس و محدوده مرزن آباد در هر دو سمت با ترافیک سنگین مواجه است .
سرهنگ قدمی از وجود ترافیک سنگین در بخشی از محور فیروزکوه خبر داد و افزود : ترافیک در این محور در ورودی و خروجی شهر زیرآب و محدوده کارسالار سنگین است ولی در دیگر مناطق این محور تردد به صورت پرحجم و روان جریان دارد.
وی وضعیت ترافیکی محور کیاسر را هم تا حدودی عادی توصیف کرد و گفت که در این محور تردد خودرو ها در حد فاصل تاکام تا شهر ساری نیمه سنگین و پرحجم است ولی در سایر نقاط ترافیک روان و عادی است .
کندوان ، هراز و فیروزکوه سه محور اصلی ارتباط مازندران با پایتخت و غرب کشور است و محور کیاسر هم ارتباط این استان را با سمنان برقرار می کند. این محور در عین حال یکی از مهم ترین مسیرهای گردشگری مازندران به شمار می رود.
** توصیه های پلیسی برای امنیت بیشتر
فرمانده پلیس راه مازندران با بیان اینکه به علت تعطیلی عید غدیر و همچنین تعطیلات پایان شهریور که آخرین موج سفرهای تابستانی محسوب می شود ، گفت که سفر به این استان در روزهای باقی مانده تابستان افزایش چشمگیری خواهد داشت که نیازمند توجه بیشتر رانندگان است .
سرهنگ قدمی گفت : بر این اساس در ساعات بعد از ظهر امروز و همچنین عصر روز شنبه شاهد بار ترافیکی سنگین در محور های مواصلاتی مازندران خواهیم بود که لازم است رانندگان و مسافران نکات ایمنی را با جدیت بیشتر رعایت کنند.
وی از رانندگان خواست تا با خواب آلودگی رانندگی نکنند و به هیچ عنوان از کناره خاکی جاده ها ادامه مسیر ندهند و ضوابط راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.
سرهنگ قدمی تعجیل در رسیدن به مقصد و رانندگی هنگام خستگی و خواب آلودگی را دو علت مهم وقوع سوانح رانندگی در جاده های کشور برشمرد و گفت : متاسفانه رانندگی با چشم های خواب آلوده صبح امروز در جاده هراز سه قربانی گرفت .
وی توضیح داد : خواب آلودگی راننده یک دستگاه پراید سبب برخوردش با یک دستگاه کامیون شد که درجریان آن سه نفر هم زخمی شدند.
فرمانده پلیس راه مازندران گفت : نکات جزئی اما مهم از جمله حرکت در خط مستقیم و پشت سر هم خودروها سبب می شود تا ترافیک روان شود ولی متاسفانه گاهی برخی از رانندگان با تعجیل از خط مستقیم خارج می شوند و حتی از کناره خاکی جاده حرکت می کنند که این کار نه تنها خطرآفرین است ، بلکه گاهی سبب قفل شدن ترافیک می شود.
سرهنگ قدمی از رانندگان خواست تا در همه حال بویژه هنگام مواجه شدن با ترافیک سنگین با آرامش رانندگی کنند.
هوای شهرها و محور های مواصلاتی استان مازندران هم اکنون صاف و در برخی مناطق نیمه ابری است .
حدود 110کیلومتر از مسیرجاده ارتباطی هراز از آمل به تهران در حوزه استحفاظی مازندران واقع شده است.
حدود نیمی از مسیر حدود 170 کیلومتری جاده کرج - چالوس جزو حوزه استحفاظی شهرستان چالوس است .
خبرنگار : رضا غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7335/1654

اجتماعي

ترافيك

پليس راه

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ترافیک - سنگین - مازندران - رانندگی - هراز - سرهنگ - رانندگان - آلودگی - بیشتر - استان - تهران - ترافیکی - چالوس - محدوده - کندوان - کناره - خبرنگار - افزود - تعجیل - هنگام - متاسفانه - مستقیم - خواست - استحفاظی - دستگاه - امروز - کیاسر - پرحجم - مناطق - فیروزکوه - ارتباط - فرمانده - مواصلاتی - مواجه - همچنین - رعایت -

نظر شما در مورد : ترافیک سنگین در محور های هراز و کندوان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*