مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3109 -تاریخ انتشار : دوشنبه 09 اردیبهشت 1392 -ساعت : 16:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تبلیغات زودهنگام نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستای مازندران صحیح نیست

رئیس ستاد انتخابات مازندران:

تبلیغات زودهنگام نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستای مازندران صحیح نیست

مازند شورا: رئیس ستاد انتخابات مازندران با انتقاد از تبلیغات زودرس برخی نامزدهای انتخاباتی، اظهار داشت: تبلیغات زودهنگام نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستای مازندران صحیح نیست.

مازند شورا: هادی ابراهیمی صبح دوشنبه در جلسه ستاد انتخابات مازندران با انتقاد از تبليغات زودهنگام برخي نامزدهای شوراهاي اسلامي شهر و روستا، افزود: همه بايد خود را ملزم به رعايت قانون بدانيم و كانديداها با پرهيز از اين عمل خلاف قانون كه تضييع حقوق مردم بوده، التزام عملي خود به قانون را به اثبات برسانند.

وي حضور فعال و پرشور همه تشكل ها و گروه هاي سياسي اجتماعي در انتخابات آتي را بسيار مهم و ضروري دانست و ادامه داد: به همين منظور جلسات كميسيون كارگري و دانشجويي همانند ستاد انتخابات استان، هر هفته تا روز برگزاري انتخابات تشكيل خواهد شد.

ابراهيمي، از برگزاري دوره هاي آموزشي براي كارشناسان فني و سياسي، اعضاي هيات هاي اجرايي و بخشداران استان در خصوص انتخابات خبر داد.

معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداری مازندران تاكيد كرد: بيش از هشت هزار شعبه اخذ راي در سراسر استان در روز 24 خردادماه آماده دريافت آرا مردم است.

وی گفت: بيش از هشت هزار شعبه اخذ راي در سراسر استان در روز 24 خردادماه آماده دريافت آرامردم است.

ابراهيمي با اشاره به اينكه مردم سالاری دینی به عنوان بدیلی مناسب برای دموکراسی غربی در حکومت اسلامی مطرح است، بيان داشت: طرح مفهوم مردم سالاری دینی به این معنا بوده که جامعه اسلامی، الگوی استبدادی و الگوی دمکراتیک غربی را گردن ننهاده و به الگوی مناسب دیگری رسیده که از سنخیت و تناسب بیشتری با جامعه اسلامی برخوردار است.

وي يکی از نمادهای اصلی مردم سالاری دینی را برگزاري انتخابات دانست و افزود: بهترین و مطلوب ‌ترین انتخابات، انتخاباتی است که بتواند همه‌ی شاخصه‌های مردم سالاری دینی را دارا باشد لذا همواره باید تلاش شود انتخابات‌هایی که برگزار می‌شوند بالاترین سطح مولفه های مردم سالاری دینی را داشته باشند.

ابراهيمي با اشاره به تجربه ایران اسلامی در مقایسه با سایر کشورها در برگزاری انتخابات، تأکیدات مقام معظم رهبری در تحقق حماسه سیاسی را محور قرار داد و تصریح کرد: در این دوره از انتخابات با حضور گسترده و آگاهانه مردم در کنار اتحاد و همدلی و وحدت بین مردم و مسئولان و حرکت در مسیر قانون و اخلاق، انتخاباتی بی نظیر همچون دوره های گذشته رقم خواهد خورد و تجلي ديگري از مردم سالاري ديني در ايران اسلامي نمايان خواهد شد.

چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت همزمان با یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران اسلامی برگزار می شود./ مهر
 

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - شوراها - شورای شهر - ساری - مازندران - -

نظر شما در مورد : تبلیغات زودهنگام نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستای مازندران صحیح نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها