مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3112 -تاریخ انتشار : دوشنبه 09 اردیبهشت 1392 -ساعت : 16:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سهم‌خواهی رسمی جناح راست در انتخابات شوراها

مازند شورا: برای اینکه جبهه پیروان خط امام و رهبری با سایر اصولگرایان در انتخابات شوراها ائتلاف کند باید حداقل 15 سهمیه داشته باشد.

مازند شورا: سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اظهار اینکه برای ائتلاف با سایر گروهها و احزاب اصولگرا رایزنی شده است، بیان کرد: برای اینکه جبهه پیروان خط امام و رهبری با سایر اصولگرایان در انتخابات شوراها ائتلاف کند باید حداقل 15 سهمیه داشته باشد.

سید کمال سجادی در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه این جبهه از میان 300 نفری که گروهای مختلف این جبهه برای انتخابات شورای شهر تهران معرفی کرده اند، دست به غربال گری زده است، اظهار داشت: در این غربال گری ابتدا به 100 نفر و نهایاتا به 31 نفر اصلی رسیدیم.
 
وی با بیان اینکه این امر پیش از آغاز ثبت نام شورا آغاز شده است، تاکید کرد: بنابراین تعدادی از این افراد حذف شده اند و شورای مرکزی جبهه به زودی لیست نهایی را مشخص خواهد کرد.
 
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با اظهار امیدواری برای ائتلاف با سایر اصولگرایان بیان کرد: امید داریم که در تعامل با سایر گروهها به لیست واحد 31 نفره اصولگرایان برسیم.
 
رایزنی جبهه پیروان با گروه چمران و ایستادگی
 
سجادی با بیان اینکه با لیست منتصب به مهدی چمران مذاکراتی برای ائتلاف شده است، گفت: با این وجود توافق نهایی در این زمینه حاصل نشده است.
 
وی افزود: از سوی گروهای دیگر مانند جبهه ایستادگی نیز تقاضاهایی برای ائتلاف شده است که امیدواریم در تعامل با همه اصولگرایان به لیستی واحد برسیم.
 
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری با تاکید بر اینکه ملاک برای تعامل با سایر اصولگرایان باید تخصص های شهری باشد، بیان کرد: برای اینکه جبهه پیروان خط امام و رهبری با سایر اصولگرا در انتخابات شوراها ائتلاف کند باید در لیست نهایی حداقل 15 سهمیه داشته باشد.
 
هر حزب جبهه پیروان یک کرسی در شورای شهر می خواهد
 
وی ادامه داد: به دلیل اینکه این جبهه متشکل از 15 گروه باسابقه و با اعتبار در نظام و انقلاب است، ضروری است حداقل از هر حزب حداقل یک نفر وجود داشته باشد.
 
سجادی با اذغان به اینکه اختلاف سلیقه ها میان اصولگرایان درباره انتخابات شوراها وجود دارد، تاکید کرد: ولی اینطور نیست که که وحدت اصلا امکان پذیر نباشد و رسیدن به این وحدت خیلی دور نیست.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - شوراها - شورای شهر - اصولگرایان - -

نظر شما در مورد : سهم‌خواهی رسمی جناح راست در انتخابات شوراها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها