مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3114 -تاریخ انتشار : دوشنبه 09 اردیبهشت 1392 -ساعت : 15:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دولتمردان شوراها را به عنوان بازوی توانمند بپذیرند

رئیس شورای شهر ساری

دولتمردان شوراها را به عنوان بازوی توانمند بپذیرند

مازند شورا: رئیس شورای شهر ساری، گفت: دولتمردان به این نتیجه برسند که شوراها بازوی توانمند است و این را بپذیرند. صدا و سیما به موضوعی در رابطه با شورا نپرداخته است و اعضای شورا هم به دلیل اینکه مجدد در انتخابات آینده نامزد هستند از حضور در رسانه استانی ممنوع شده‌اند.

مازند شورا: فرامرز نقیبی در جلسه علنی یکشنبه شب شورای شهر ساری، اظهار داشت: امیدواریم انتخابات به سمت و سویی برود که معارفه اعضای شورا در روز بزرگداشت شورا باشد.
این مسئول با اشاره به اینکه امیدواریم دولتمردان هم به شوراها اعتماد کنند، یادآور شد: دولتمردان به این نتیجه برسند که شوراها بازوی توانمند است و این را بپذیرند.

وی با بیان اینکه روز شوراها حداقل متعلق به حدود 124 هزار نفر در سطح کشور است، ادامه داد: اما صدا و سیما به موضوعی در رابطه با شورا نپرداخته است و اعضای شورا هم به دلیل اینکه مجدد در انتخابات آینده نامزد هستند از حضور در رسانه استانی ممنوع شده‌اند.

نقیبی با اشاره به اینکه شاید کم‌کاری از ما باشد، گفت: اما بسیاری از اعضای شوراهای قبلی زحمات فراوانی را کشیدند و شوراهای روستاها هم بدون هیچ پاداش و حق جلسه‌ای به کار و خدمت پرداختند و قابل تقدیر است.

وی خاطرنشان کرد: خواسته ما این بود که اعضای شوراها از تریبون نماز جمعه استفاده کرده و مانند نمایندگان مجلس که با استفاده از این تریبون به بیان عملکرد خود می‌پردازند، اعضای شورا هم به بیان عملکرد شوراها بپردازندلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - شوراها - شورای شهر - ساری - -

نظر شما در مورد : دولتمردان شوراها را به عنوان بازوی توانمند بپذیرند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها