مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3123 -تاریخ انتشار : شنبه 07 اردیبهشت 1392 -ساعت : 15:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

کولیوند:

مدیریت واحد شهری را نباید سیاسی کرد

مازند شورا: شوراهای شهر به عنوان یکی از ارکان تصمیم گیری در مدیریت شهری هستند و اگر مدیریت واحد شهری سیاسی شود،خدمت رسانی به مردم را با مشکل مواجه می کند بدین منظور باید تا حد امکان از سیاسی شدن این واحد جلوگیری به عمل آورد

مازند شورا: عضو هیئت رییسه کمیسیون شورا ها و امور داخلی کشور با تاکید بر این مطلب که باید از سیاسی شدن مدیریت واحد شهری جلوگیری  کرد ،گفت: در مدیریت شهری نباید طوری عمل کنیم که طیف ، گروه یا دسته‌ای بر مبنای نظام فکری و تفکری خودشان به دنبال سیاسی کردن این انتخابات باشند چرا که این مسئله خدمت رسانی به مردم را با مشکل مواجه می کند .

به گزارش مازند شورا به نقل از خبرگزاری ایسنا محمد جواد کولیوند  عضو هیئت ریسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور درباره ضرورت داشتن تخصص در حوزه مدیریت شهری برای کسانی که در انتخابات شوراها ثبت‌نام کرده‌اند، گفت: شوراهای شهر به عنوان یکی از ارکان تصمیم‌گیری در مدیریت شهری هستند و در مدیریت شهری نیز تخصص‌های مختلف لازم است.

 وی خاطر نشان کرد: نکته حائز اهمیت این است که بالاخره پست وصندلی خدمت در شوراهای شهر دامنه افراد بسیاری از هنرمند، ورزشکار،‌مهندس، پزشک، استاد دانشگاه و ... را در بر می‌گیرد و نمی توان این حق را از تک‌تک این افراد که دارای تخصص نیستند، گرفت.

این عضو هیات رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور تصریح کرد: به همین منظور باید فضا به گونه‌ای فراهم شود تا از میان کسانی که ثبت‌نام کرده‌اند،‌آنان که مصادیق و شاخصه‌های فرد دارای تخصص و تعهد را دارند از سوی مردم انتخاب شوند.

کولیوند درباره این که چگونه می‌توان از سیاسی شدن انتخابات شوراها جلوگیری کرد، گفت: معتقدم اگر مدیریت واحد شهری، سیاسی شود خدمات‌رسانی به مردم با مشکل مواجه می‌شود.

 وی تاکید کرد: در مدیریت خدمات شهری نباید طوری عمل کنیم که طیف، گروه یا دسته‌ای بر مبنای نظام فکری و تفکری خودشان به دنبال سیاسی کردن این انتخابات باشند.

نماینده مردم کرج در مجلس افزود: در هر جایی که خدمات مردم را طیف و گروهی کنیم بامشکل مواجه می‌شویم و نباید این اتفاق رخ دهد زیرا مردم متضرر می‌شوند.

کولیوند اظهار کرد: مطمئنا اقبال مردم به سمت افرادی خواهد بود که شخصیت‌های ملی بوده و آزمون خود را در طی 34 سال پس از انقلاب، پس داده‌ و در پست‌های مدیریتی، خدماتی، اجرایی و ... خوب عمل کرده‌اند .لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - شوراها - شورای شهر - - -

نظر شما در مورد : مدیریت واحد شهری را نباید سیاسی کرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها