مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3129 -تاریخ انتشار : شنبه 07 اردیبهشت 1392 -ساعت : 13:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بلبشوی انتخابات شوراها

مازند شورا: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت:بلبشوی انتخابات شوراها به اشتباه و ایراد مجلس شورای اسلامی بر می گردد؛ اگر مجلس قانون شورا ها را تصحیح و بر آن نظارت می کرد، وضع ثبت نام کنندگان شوراهای شهر اینگونه نبود.

مازند شورا: عزت الله یوسفیان ملا عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی به پایگاه خبری تحلیلی اعتدال گفت: تعدد کاندیدای اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری، نشان از پراکندگی، بی برنامگی وقبول نداشتن یکدیگر است و هیچ خوشایند نیست.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود: هر کس در اصولگریان خود را بالا و تصمیم گیرنده می داند و بین خود بزرگتر نمی بینند؛ ما یک رییس جمهور بیشتر نمی خواهیم بسیاری باید بروند؛ وقتی یک جریان بی صاحب و تصمیم گیرنده می شود، این اتفاقات رخ می دهد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در ادامه به ثبت نام ورزشکاران، بازیگران، خوانندگان و چهره های خاص در انتخابات شوراها اشاره کرد و گفت: بلبشوی انتخابات شورا ها به اشتباه و ایراد مجلس شورای اسلامی بر می گردد؛ اگر مجلس قانون شورا ها را تصحیح و بر آن نظارت می کرد، وضع ثبت نام کنندگان شوراهای شهر اینگونه نبود.

یوسفیان ملا ادامه داد: در تهران اصل شورا و اداره شهر مطرح نیست و بیشتر گروه های سیاسی مطرح هستند و گروه های سیاسی ثبت نام کرده اند و ورزشکاران و هنرمندانی هم که آمده اند عمدتا با پشتوانه های سیاسی حضور پیدا کرده اند.

وی افزود: روند فعلی انتخابات نشان از به هم ریختگی می دهد؛ متاسفانه بحث سنگ مفت و گنجشک مفت است و شد شد و نشد نشد! در دنیا اینگونه است اگر کسی برای مسئولیتی می آید و ناتوان بود باید خسارت دهد و مثلا بگوید چرا کاندید شده است ، اما در اینجا همه احساس تکلیف می کنند.

یوسفیان ملا در خاتمه گفت:مجلس باید این قوانین را رسیدگی می کرد؛ این اتفاقات خوب نیست و نمی توان گفت همه احساس تکلیف کرده اند و این قانون باید اصلاح شوندلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - شوراها - یوسفیان ملا - -

نظر شما در مورد : بلبشوی انتخابات شوراها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها