مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3140 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 05 اردیبهشت 1392 -ساعت : 16:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعضا هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در آمل معرفی شدند

مازند شورا: فرماندار شهرستان آمل، در احکام جداگانه اعضا هیئت نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاهای این شهرستان را منصوب کرد.

مازند شورا: یدالله اکبرزاده  در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: سید اسماعیل علوی، بابا منفرد، غلامحسین شفیع زاده، محمدرضا الیاسی ایرائی و محمدرضا شالیکاربعنوان اعضا هیئت نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای شهر و روستا معرفی شدند.
 
وی افزود:  بر همین اساس بخشداران پنج گانه آمل موظف شدند، در بخش های زیرنظر خود  اعضا هیئت نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای شهر و روستا را انتخاب کنند.
 
فرماندار آمل، تعداد داوطلبان نهایی شده ثبت نام چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در حوزه این شهرستان را هزار و 940 نفر و مسن ترین شرکت کننده در این دوره از انتخابات را پیرمرد 79 و کم سن ترین جوان 25 ساله اعلام کرد.
 
اکبرزاده افزود: این تعداد شامل شهرهای آمل، دابودشت و امامزاده عبداله، رینه وگزنک وبیش از 270روستای شهرستان است وبه این تعداد اضافه نخواهد شد.
 
وی تصریح کرد: ثبت نام این تعداد داوطلب رقابت در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر درحالی انجام شد که تعداد در مقایسه با مدت مشابه پارسال حدود 50 افزایش داشته است.
 
فرماندار آمل با اشاره به اینکه این شهرستان برای برگزاري چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان آمادگي کامل دارد، تصریح کرد: ستاد مرکزی انتخابات در فرمانداری شهرستان آمل افتتاح شد.
 
چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا24خرداد همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها،آمل - -

نظر شما در مورد : اعضا هیئت نظارت بر انتخابات شوراها در آمل معرفی شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها