مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3150 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 04 اردیبهشت 1392 -ساعت : 16:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دعوت جبهه ایستادگی از گروه‌های اصولگرا برای تهیه لیست واحد انتخابات شوراها

آرایش انتخاباتی احزاب و گروه‌های سیاسی

دعوت جبهه ایستادگی از گروه‌های اصولگرا برای تهیه لیست واحد انتخابات شوراها

مازند شورا: رییس ستاد انتخابات جبهه ایستادگی؛ از همه گروه‌ها و احزابی که در تدارک تهیه لیست برای شوراهای اسلامی شهر و روستا هستند، بویژه جبهه‌های مطرح اصولگرا در تهران و شهرهای بزرگ دعوت می‌کنیم برای رسیدن به فهرست واحد در جلساتی که جبهه ایستادگی تدارک می‌بیند، حاضر شوند تا بتوانیم به فهرست واحدی در مورد شوراها دست پیدا کنیم.

مازند شورا: رییس ستاد انتخابات جبهه ایستادگی ایران اسلامی از دعوت دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری برای بحث و گفت‌وگو جهت تعیین اولویت‌های دوم و سوم این جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

ابوالقاسم رئوفیان طی گفت‌وگویی اظهار کرد: در راستای نشست‌های هم‌اندیشی راهبردی جبهه ایستادگی ایران اسلامی، از دو نامزد احتمالی ریاست جمهوری برای بررسی دیدگاه‌ها، گفتمان، نظرات و مواضع آنها در مورد مسائل منطقه و جهان و برنامه‌های داخلی از جمله در بعد اقتصادی و اجتماعی دعوت می‌کنیم تا به انتخاب دقیق‌تری برای دو اولویت دیگر جبهه ایستادگی برای انتخابات ریاست جمهوری برسیم.

وی با بیان اینکه "دیروز (سه‌شنبه) در جلسه شورای عالی جبهه ایستادگی ایران اسلامی به پیشنهادات مطرح برای لیست شورای شهر پرداختیم"، تصریح کرد: اسامی مطرح، بررسی و به کمیته بررسی لیست‌ها واگذار شد تا با این افراد مذاکرات لازم انجام شود و ارزیابی خود را به شورای عالی ارائه کند و شورای عالی به تصمیم برسد و در نهایت به ستاد انتخابات برای فعالیت و اجرا معرفی شود.

رئوفیان همچنین با تاکید بر اینکه "جبهه ایستادگی باید مثل همیشه پیشگام شود و در مورد فهرست شورا با دیگر احزاب اصولگرا به ائتلاف برسد"، افزود: جبهه اصولگرایی خانواده بزرگ و گسترده‌ای است و خیلی خوب است به ائتلاف برسیم و یک فهرست را در معرض رای مردم قرار دهیم.

رییس ستاد انتخابات جبهه ایستادگی اضافه کرد: از همه گروه‌ها و احزابی که در تدارک تهیه لیست برای شوراهای اسلامی شهر و روستا هستند، بویژه جبهه‌های مطرح اصولگرا در تهران و شهرهای بزرگ دعوت می‌کنیم برای رسیدن به فهرست واحد در جلساتی که جبهه ایستادگی تدارک می‌بیند، حاضر شوند تا بتوانیم به فهرست واحدی در مورد شوراها دست پیدا کنیم.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها، ایس - -

نظر شما در مورد : دعوت جبهه ایستادگی از گروه‌های اصولگرا برای تهیه لیست واحد انتخابات شوراها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها