مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3153 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 04 اردیبهشت 1392 -ساعت : 06:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مقدمات قرارداد 500 میلیون دلاری کنارگذر ساحلی رامسر فراهم شد

مازند شورا: مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری کنارگذر ساحلی رامسر گفت: مقدمات انعقاد قرارداد 500 میلیون دلاری کنارگذر ساحلی رامسر فراهم شده است.

»ه گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی فرمانداری رامسر، محمد مدد در بیستمین جلسه ستاد راهبردی پروژه کنار گذر ساحلی رامسر در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان بیان داشت: در مدت حدود یک سال اخیر حدود یک‌هزار و 100 متر در دریا کار شده است.
 
وی بیان داشت: این پروژه حدود چهار کیلومتر پل دارد که قرارداد پل‌ها منعقد و ظرف چهار ماه طراحی آن به اتمام رسیده و اجرای آن آغاز می‌شود.
 
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری کنارگذر ساحلی رامسر گفت: طول این پروژه از 10 کیلومتر به 12 کیلومتر افزایش یافته و 11 جلد مطالعات جدید انجام شده است.
 
وی خواستار حل موانع از جمله تامین معادن برای این پروژه شد.
 
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور نیز در این جلسه گفت: موانع بهره‌برداری کنارگذر ساحلی رامسر برطرف شود.
 
سیدعطاالله صدر اظهار داشت: اجرای این پروژه شهر رامسر را متحول و باعث ایجاد اشتغال، درآمد و توسعه منطقه می‌شود.
 
وی بیان داشت: با تکمیل آزاد راه تهران ـ شمال و حضور میلیونی گردشگران به استان مازندران اگر استان نتواند زیرساخت‌های مناسبی ایجاد کند به جای بهره بردن از این فرصت، متضرر می‌شود.
 
صدر با بیان اینکه مسولان عالی کشور نگاه ویژه به این پروژه دارند ابراز امیدواری کرد تا با رفع موانع در زمان مقرر به بهره‌برداری برسد.
 
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: پروژه کنار گذر ساحلی رامسر از افتخارات نظام جمهوری اسلامی و کاری بسیار ارزشمند و منحصر به فرد است.
 
استاندار مازندران نیز در این جلسه گفت: مازندران به لحاظ موقعیت ممتاز گردشگری و وجود مواهب بی‌بدیل طبیعی سالانه میزبان میلیون‌ها گردشگر داخلی و خارجی است.
 
سیدعلی اکبر طاهایی بیان داشت: ایجاد زیرساخت‌های مناسب نظیر توسعه فرودگاه رامسر و کنار گذر ساحلی نقش مهمی برای استان گردشگرپذیر مازندران دارد.
 
وی افزود: کنارگذر ساحلی رامسر قطعه‌ایی از آزاد راه ساحلی است که در سفر اخیر رئیس محترم جمهور به استان نیز تاکید شد.
 
استاندار مازندران گفت: این پروژه به عنوان پایلوت در کشور مطرح و در سفر چهارم دولت به استان نیز به طور خاص مطرح می‌شود.
 
طاهایی از تمامی دستگاه‌های ذیربط استان خواست موانع پیش روی آن را برطرف کنند.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حمل و نقل، رامسر، کم - -

نظر شما در مورد : مقدمات قرارداد 500 میلیون دلاری کنارگذر ساحلی رامسر فراهم شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها