مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3161 -تاریخ انتشار : سه شنبه 03 اردیبهشت 1392 -ساعت : 13:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ممنوعیت افشای اطلاعات کاندیداها

مازند شورا: رییس ستاد انتخاباتی کشور با تاکید بر این‌که «افشای هرگونه اطلاعات دریافت شده توسط اعضای هیات‌های اجرایی و هر شخص دیگری ممنوع است» گفت: فرمانداران و بخشداران مکلفند با متخلفین احتمالی برابر ماده 50 همین قانون برخورد کنند.

رییس ستاد انتخاباتی کشور از ممنوعیت افشای هرگونه اطلاعات دریافت شده از داوطلبان توسط اعضای هیات‌های اجرایی و یا هر فرد دیگری خبر داد.

به گزارش مازند شورا: سیدصولت مرتضوی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اتمام ثبت نام از کاندیداهای چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و آغاز بررسی صلاحیت کاندیداها اظهار کرد: بررسی صلاحیت‌ها تحت هیچ شرایطی نباید از محدوده مواد 26 تا 30 قانون انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خارج شود.

وی با تاکید بر این‌که «افشای هرگونه اطلاعات دریافت شده توسط اعضای هیات‌های اجرایی و هر شخص دیگری ممنوع است» گفت: فرمانداران و بخشداران مکلفند با متخلفین احتمالی برابر ماده 50 همین قانون برخورد کنند.

وی هم‌چنین یادآور شد: انجام تحقیقات محلی و مصاحبه به منظور احراز صلاحیت‌ها خارج از وظایف بوده و تحت هیچ شرایطی مجوز ندارد.

معاون سیاسی وزیر کشور ماده 490 قانون شوراهای اسلامی شهر و روستا را نیز مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: بررسی صلاحیت داوطلبان شورای‌های اسلامی شهر و روستا باید محرمانه و در چارچوب قانون انجام شود تا موجب هتک حیثیت و آبروی افراد نشود.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها، چه - -

نظر شما در مورد : ممنوعیت افشای اطلاعات کاندیداها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها