مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3162 -تاریخ انتشار : سه شنبه 03 اردیبهشت 1392 -ساعت : 13:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن

711 داوطلب برای انتخابات شوراها در محمودآباد ثبت‌نام کردند

مازند شورا: فرماندار محمودآباد گفت: 711 داوطلب برای حضور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان محمودآباد ثبت‌نام کردند

مازند شورا: عبدالقدیر مشایخی در  نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پایان هفت روز زمان ثبت‌نام 711 داوطلب در شهرستان محمودآباد برای عضویت در شوراهای شهر و روستا ثبت‌نام کردند.

وی گفت: این تعداد از کاندیداها برای تصاحب 283 کرسی شورای اسلامی در شهر و روستای شهرستان محمودآباد نام نویسی کردند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان محمودآباد خاطرنشان کرد: در شهر محمودآباد 51 نفر اعم از 48 نفر مرد و سه نفر زن و در شهر سرخرود 20 نفر اعم از یک نفر زن و 19 نفر مرد نام نویسی کردند.

مشایخی درباره سن ثبت نامی‌ها ابراز داشت: جوان‌ترین کاندیدای ثبت‌نامی در شهر محمودآباد 27 سال سن داشت و مسن‌ترین کاندیدای ثبت‌نامی در شهر محمودآباد 65 سال سن داشت.

فرماندار محمودآباد با اشاره به اینکه از مجموع افراد ثبت‌نامی در شهر محمودآباد چهار نفر مدرک تحصیلی دکتری، هفت فوق لیسانس، 37 نفر لیسانس و سه نفر با مدرک تحصیلی فوق دیپلم ثبت نام کردند یادآور شد:  افراد ثبت‌نامی دارای شغل‌های آزاد و بازنشسته و پزشک و آموزگار و مدرس دانشگاه هستند و یک فعال رسانه‌ای نیز در جمع آنها دیده می‌شود.

مشایخی از افزایش حدود 20 درصدی ثبت‌نام نامزدها در حوزه مرکزی محمودآباد نسبت به دوره گذشته خبر داد و افزود: تعداد کل ثبت‌نام در دوره قبل در حوزه شهری محمودآباد 43 نفر بوده که این رقم در این دوره به 51 نفر افزایش یافت که از این میان قرار است هفت نفر به شورای اسلامی شهر را یابند.

مقام عالی دولت در شهرستان محمودآباد درباره رسیدگی به صلاحیت داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر محمودآباد خاطر نشان کرد: زمان رسیدگی به تایید صلاحیت‌ داوطلبان از زمان ثبت قطعی در سیستم فرمانداری 10 روز است که بعد از آن نتیجه را به هیئت نظارت در مجلس شورای اسلامی ارسال می‌کنیم و از 16 خرداد تبلیغات داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا به صورت رسمی آغاز می‌شود./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها ،محم - -

نظر شما در مورد : 711 داوطلب برای انتخابات شوراها در محمودآباد ثبت‌نام کردند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها