مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3168 -تاریخ انتشار : سه شنبه 03 اردیبهشت 1392 -ساعت : 10:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن

969 داوطلب برای انتخابات شوراهای قائمشهر ثبت‌نام کردند

مازند شورا: فرماندار قائمشهر گفت: با داوطلب شدن 969 نفر برای انتخابات شوراهای شهر و روستا، اجرای انتخابات در تمامی روستاهای قائمشهر قطعی شد

مازند شورا: علی پیرفلک امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان قائمشهر با بیان اعلام آمادگی 969 کاندیدای چهارمین دوره از انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان قائمشهر اظهار داشت: تعداد داوطلبان شهر قائمشهر 122 نفر و تعداد داوطلبان شهر جدیدالتاسیس ارطه 47 نفر اعلام شد.

وی تعداد افرادی را که از روستاهای بخش مرکزی قائمشهر ثبت‌نام کردند 800 نفر ذکر کرد و افزود: 43 نفر از شرکت کنندگان از بانوان هستند.

فرماندار قائمشهر از استقبال 58 بانوی قائمشهری برای حضور در رقابت‌های انتخاباتی این دوره شوراها خبر داد.

بخشدار بخش مرکزی قائمشهر نیز در ادامه این گفت‌وگو به خبرنگار فارس اظهار داشت: بالاترین آمار شرکت‌کننده از روستاهای خطیرکلا، وسطی کلا و جنید لاکپل با 16 داوطلب گزارش شده است.

حجت‌الله مولایی خاطرنشان کرد: در این دوره از انتخابات از 108 روستای بخش مرکزی، 92 روستا شورای سه نفره و 16 روستای دیگر شورای روستایی پنج نفره خواهند داشت.

وی در ادامه از حضور کاندیداهایی از جامعه پزشکی و روحانیت در این بخش خبر داد و افزود: داوطلبان شرکت‌کننده از دارندگان مدارک ارشد تحصیلی تا افرادی با سواد خواندن و نوشتن را شامل می‌شوند.

وی همچنین بیان کرد: در میان شرکت‌کنندگان، مسن‌ترین داوطلب 70 سال و جوان‌ترین نیز 25 سال گزارش شد.

مولایی با اشاره به 108 روستای بالای 20 خانوار بخش مرکزی شهرستان قائمشهر ابراز داشت: با یاری خداوند و حضور گسترده مردم در 100 درصد روستاهای این بخش به علت به حدنصاب رسیدن تعداد داوطلبان، انتخابات شورای اسلامی روستاها برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و عادلانه با ثبت‌نام کاندیداها در روستاهای قائمشهر فراهم شده است حضور مردم در انتخابات را نشان از شعور بالای سیاسی و علاقمندی آنان برای شرکت در تصمیم‌گیری برای سرنوشت خود و پشتوانه محکم افراد منتخب برای اجرای سیاست‌های نظام دانست.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ، شوراها، ق - -

نظر شما در مورد : 969 داوطلب برای انتخابات شوراهای قائمشهر ثبت‌نام کردند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها