مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3172 -تاریخ انتشار : دوشنبه 02 اردیبهشت 1392 -ساعت : 15:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حدود 600 تن برای تصدی کرسی شوراهای شهر و روستای بهشهر ثبت نام کردند

مازند شورا: فرماندار بهشهر گفت: 583 نفر برای در اختیار گرفتن کرسی های شوراهای اسلامی در سه حوزه شهری و 61 حوزه روستایی نام نویسی کردند

مازند شورا: محمدتقی نورزاد ˈ روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع داوطلبان ثبت نام شده 555 تن مرد و بقیه زن هستند.

وی بیان داشت: انتخابات شورای اسلامی شهرستان بهشهر در سه حوزه شهری برگزار می‌شود که در حوزه شهر بهشهر 53 تن ، خلیل شهر 29 تن و رستمکلا 28 تن خود را برای رقابت با یکدیگر در انتخابات شورای شهر آماده می کنند.

فرماندار بهشهر افزود: در بخش های مرکزی و یانه سر بهشهر نیز انتخابات با شرکت داوطلبان شورای روستا برگزار خواهد شد که در بخش مرکزی ، 221 تن شامل 209 مرد و 12 زن و در بخش یانه سر 252 تن شامل 249 مرد و 3 زن حضور دارند.

نورزاد با اشاره به رشد چشمگیر داوطلبان شرکت در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا در بهشهر اظهار امیدواری کرد: مردم همیشه در صحنه نیز، همانند همیشه حضوری حماسی پای صندوق های رای داشته باشند.

وی گفت: در دوره سوم انتخابات شوراها، در برخی از روستاها به دلیل کمبود داوطلب ، انتخابات برگزار نشد اما در دوره اخیر و با افزایش مشارکت، در تمام 61 روستای واجد شرایط ، انتخابات برگزار خواهد شد .

فرماندار بهشهر بر بی طرفی کامل مسوولان برگزاری انتخابات تاکید کرد و افزود: به جز برگزاری سالم و بدون تخلف ، هیچ دغدغه دیگری نداریم و با تمام توان برای رسیدن به این هدف تلاش خواهیم کرد.

وی به تشکیل ستاد مبارزه با تخلفات انتخاباتی اشاره کرد و ادامه داد: در این ستاد، تمام فعالیت های داوطلبان شرکت در انتخابات شورای شهر و روستا کنترل و با تخلفات احتمالی آنها برخورد خواهد شد.

فرماندار بهشهر همچنین از افزایش تعداد اعضای شورای شهر بهشهر از 7 نفر به 9 نفر به دلیل افزایش جمعیت خبر دادلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها ، به - -

نظر شما در مورد : حدود 600 تن برای تصدی کرسی شوراهای شهر و روستای بهشهر ثبت نام کردند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها