مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3174 -تاریخ انتشار : دوشنبه 02 اردیبهشت 1392 -ساعت : 15:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن

1814 نفر برای انتخابات شوراها در آمل ثبت‌نام کردند

مازند شورا: فرماندار آمل گفت: یک هزار 814 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان آمل ثبت‌نام کردند که این میزان نسبت به دوره گذشته رشد 40 درصدی داشته است.

به گزارش مازند شورا به نقل از فارس؛ یدالله اکبرزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در نشستی خبری اظهار داشت: با توجه به آمار نهایی ثبت‌نام‌ها تا پایان وقت اداری در چهارمین دوره از انتخابات شورای اسلامی یک هزار و 814 نفر از این شهرستان در این انتخابات ثبت‌نام کردند.

وی با اشاره به اینکه در این انتخابات 198 نفر برای شورای اسلامی پنج شهر این شهرستان ثبت‌نام کردند، تصریح کرد: از این تعداد 134 نفر برای آمل، 8 نفر گزنگ، 14 نفر رینه، 19 نفر دابودشت و 23 نفر از امامزاده عبدالله(ع) ثبت‌نام خود را نهایی کردند.

رشد 40 درصدی آمار ثبت‌نامی

 وی با اعلام اینکه ثبت‌نام این دوره از کاندیداها در شهرستان آمل نسبت به دوره قبل 40 درصد افزایش رشد داشته است، اذعان داشت: در این دوره یک هزار و 616 نفر برای حضور در شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان آمل ثبت‌نام کردند.

اکبرزاده بیان کرد: برای حوزه بخشداری‌های این شهرستان 550 نفر در بخش مرکزی، 470 نفر بخش دابودشت، 195 نفر بخش لاریجان، 164 نفر بخش امامزاده عبدالله و 237 نفر برای بخش دشت‌سر ثبت‌نام کردند.

وی با اشاره به اینکه در شهر آمل 13 نفر اعضای اصلی و 6 نفر علی‌البدل انتخاب می‌شود، افزود: آمل جزو سه شهر استان مازندران است که در دوره چهارم دارای شورای شهر 13 نفره خواهد بود.

اکبرزاده با اعلام اینکه 46 نفر از این تعداد کاندیداهای ثبت‌نام شده شهرستانی را بانوان تشکیل می‌دهند، بیان داشت: از این افراد 15نفر از آمل، یک نفر از گزنگ، دو نفر رینه، سه نفر دابودشت و بقیه از روستاها ثبت‌نام کردند.

ثبت‌نام کاندیدای 25 ساله

 این مسئول مسن‌ترین فرد کاندیدا در چهارمین دوره از انتخابات شورای اسلامی را 79 سال بیان و عنوان کرد: جوان‌ترین فرد در این دوره نیز 25 ساله از سوی هیئت اجرایی ثبت شده است.

فرماندار آمل با تاکید بر اینکه نتیجه نهایی افراد تعیین شده در 10 روز آینده اعلام خواهد شد، اظهار داشت: پس از اعلام نهایی هیچ کدام از کاندیدا حق تبلیغات را ندارند چرا که رابطان در این امر کاملا مشرف دارند و از تخلفات جلوگیری می‌کنند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ،شوراها، شو - -

مطالب مرتبط با : 1814 نفر برای انتخابات شوراها در آمل ثبت‌نام کردند
نظر شما در مورد : 1814 نفر برای انتخابات شوراها در آمل ثبت‌نام کردند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها