مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3177 -تاریخ انتشار : دوشنبه 02 اردیبهشت 1392 -ساعت : 13:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

1100 نفر برای انتخابات شوراها در نوشهر ثبت‌نام کردند

مازند شورا: فرماندار نوشهر با اشاره به نام نویسی هزار و 100 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، اظهار داشت: این میزان ثبت نام نسبت به دوره سوم، 15 درصد رشد داشته است.

مازند شورا: محمدعلی قمی اویلی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استقبال ثبت نام کنندگان در حوزه انتخابیه شهرستان نوشهر بسیار گسترده و خوب بود و در بخش شهری نیز از افزایش 15 درصدی ثبت نام کنندگان برخوردار بوده است.
 
وی افزود: شعور و فهم سیاسی مردم نسبت به تعیین سرنوشت خود از طریق انتخابات در راستای خلق حماسه سیاسی بسیار ارزنده است.
 
قمی بیان داشت: برگزارکنندگان و انتخاب کنندگان در انتخابات همین مردم هستند و ما پشتیبانی و بستر لازم را برای برگزاری انتخاباتی با شکوه ایجاد می کنیم.
 
فرماندار نوشهر گفت: امسال در حوزه انتخابیه شهرستان نوشهر در 3 شهر و 2 بخش انتخابات برگزار می شود و ما شاهد حضور طیف های مختلف برای ثبت نام در این دوره از انتخابات شورای اسلامی شهر روستا هستیم که میانگین سنی افراد شرکت کننده از 20 سال تا 60 سال می باشد.
 
وی ادامه داد: در شهرستان نوشهر در حوزه شهری تاکنون 80 نفر ، در بخش مرکزی از 62 روستا 616نفر ، در بخش کجور از 64 روستا 404 نفر ثبت نام نهایی شدند. وی افزود: امسال در 123 روستا و  3 شهر در سطح شهرستان نوشهر، شاهد برگزاري انتخابات شوراهای شهر و روستا خواهيم بود.
 
وی با اشاره به اینکه امسال بالای 90 درصد روستاهای کجور امکان تشکیل شورا را دارند افزود: در شهر کجور نیز تا کنون 13 نفر و در شهر پول 13 نفر ثبت نام نهایی شدند.
 
قمی عنوان کرد: همه تمهیدات برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور با حضور گسترده مردم در حوزه انتخابیه نوشهر فراهم است و از همه دستگاهها ، بخشداران ، شهرداران ، ادارات کل ، شورای تامین ، مدیران دستگاهها ، دفاتر پیشخوان دولتی و همه کسانی که نقش و همکاری لازم در امر برگزاری انتخابات را دارند تشکر و قدردانی می شود.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ،شوراها،چها - -

مطالب مرتبط با : 1100 نفر برای انتخابات شوراها در نوشهر ثبت‌نام کردند
نظر شما در مورد : 1100 نفر برای انتخابات شوراها در نوشهر ثبت‌نام کردند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها