مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3180 -تاریخ انتشار : دوشنبه 02 اردیبهشت 1392 -ساعت : 13:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
زیرساخت های ارتباطی مازندران برای برگزاری انتخابات رایانه ای فراهم است

قربانی اعلام کرد:

زیرساخت های ارتباطی مازندران برای برگزاری انتخابات رایانه ای فراهم است

مازند شورا: مدیرکل فناوری اطلاعات، ارتباطات و امنیت استانداری مازندران گفت: زیرساختهای ارتباطی استان برای برگزاری انتخابات رایانه ای در استان فراهم است.

به گزارش مازند شورا به نقل از مهر، ابوذر قربانی پیش از ظهر دوشنبه در نشست هم اندیشی با مدیران رسانه های مازندران در استانداری اظهار داشت: یکی از فعالیت های مهم انتخاباتی امسال برگزاری انتخابات به صورت رایانه ای است.
 
وی افزود: برگزاری انتخابات به صورت رایانه ای نیازمند فراهم بودن زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری بوده که این مهم در مازندران به صورت تکمیلی فراهم شده است.
 
قربانی با اعلام اینکه هم اکنون همه فرمانداریها و بخشداریهای مازندران متصل به شبکه داخلی وی پی ان هستند، افزود: بیش از 95 درصد ثبت نام شهر و روستای دوره چهارم از طریق دفاتر پیشخوان به صورت الکترونیکی برگزار شده است.
 
وی با اشاره به فراهم شدن بسترهای ارتباطی پروتکل یو اس اس دی همراه اول و دیال آپ برای برگزاری انتخاباتی سالم در استان، اظهار داشت: هنوز مراحل اخذ رای در استان به صورت رایانه ای نبوده و دستوری از وزارت کشور برای این مورد به ما ارسال نشده است.
 
تقویت حماسه سیاسی از طریق رسانه ها
 
رستم دهقان، مدیر مسئول هفته نامه پژواک مازندران نیز با اشاره به اینکه رسانه ها باید حماسه ساسی را جدی بگیرند، افزود: با تقویت حماسه سیاسی، حماسه اقتصادی محقق خواهد شد.
 
وی با بیان اینکه رسانه ها از مولفه های اساسی حماسه سیاسی در انتخابات هستند، افزود: این افراد باید مردم را برای حضوری آگاهانه و پرشور دعوت کنند.
 
چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، 24 خرداد 92 در ایران اسلامی برگزار می شود.
 
 
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها ، م - -

مطالب مرتبط با : زیرساخت های ارتباطی مازندران برای برگزاری انتخابات رایانه ای فراهم است
نظر شما در مورد : زیرساخت های ارتباطی مازندران برای برگزاری انتخابات رایانه ای فراهم است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها