مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3187 -تاریخ انتشار : دوشنبه 02 اردیبهشت 1392 -ساعت : 08:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اختصاصی

شهردار و نماینده سابق شهر ساری نامزد شورای شهر تهران شد

مازند شورا: علی اصغر یوسف نژاد (شهردار و نماینده سابق مردم شهر ساری در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون اقلیت مجلس هشتم) به همراه تعداد دیگری از چهره‌های اصلاح طلب برای تکیه زدن بر شورای شهر پایتخت ثبت نام نموده است.

مازند شورا: خبری که پیش از این در وب سایت «مازند شورا» منشر شده بود تحقق یافت.

لذا در 24 اسفند سال گذشته اعلام کرده بودیم که؛ «در میان اسامی کاندیداهای احتمالی شورای اسلامی شهر تهران نام نماینده سابق مردم ساری در مجلس شورای اسلامی نیز دیده می‌شود.

این کاندیدا احتمالی شورای اسلامی شهر تهران که سابقه شهرداری، سرپرست فرمانداری، رياست دانشكده كشاورزی و نمایندگی چندین دوره مردم ساری در مجلس شورای اسلامی را در کارنامه مدیریتی خود دارد. پس از عدم موفقیت در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مرکز مازندران، به شورای شهر پایتخت کشور چشم دوخته است.
 
«یوسف نژاد» که سالها در کمیسون صنایع مجلس شورای اسلامی حضوری موثر و پررنگی داشته و چندین سال نیز مشاور وزرای صنایع بوده است، اینک به عنوان عضو هیأت مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی تهران می‌رود تا با حمایت اصلاح طلبان تهران و احتمالا شهردار فعلی این شهر بر کرسی شورای اسلامی شهر تهران نیز تکیه زند.

ناگفته نماند علی اصغر یوسف نژاد حمایت‌های تلویحی‌ای نیز از برخی کاندیداهای احتمالی شورای شهر ساری داشته و به دنبال معرفی و حمایت از برخی افراد برای ورود به شورای شهر ساری نیز می‌باشد.

اگرچه وب سایت رسمی وی هنوز صحت اخبار پیرامون کاندیداتوری احتمالی اش برای حضور در شورای اسلامی شهر تهران را تایید و یا تکذیب نکرده است. اما عدم موضع گیری وی نسبت انعکاس خبر قرارگیری نامش در لیست کاندیداهای احتمالی شورای اسلامی شهر تهران، صحت این خبر را محتمل تر نموده است.»

و اینک علی اصغر یوسف نژاد (شهردار و نماینده سابق مردم شهر ساری در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون اقلیت مجلس هشتم) به همراه تعداد دیگری از چهره‌های اصلاح طلب برای تکیه زدن بر شورای شهر پایتخت ثبت نام نموده است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شورای شهر ، - -

نظر شما در مورد : شهردار و نماینده سابق شهر ساری نامزد شورای شهر تهران شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها